Mulla ois tommone traxxas grave digger monsteri. Ja siinä on se vakio akku jolla ei ajele kun sen 15 min. Ja mun kysymys ois et onks mitää semmost akkuu jolla vois ajaa kauvemmin? Ja se akku pitää olla veden ja kaiken muun kestävä ja teho pitäis olla 3200mah.
Traxxas akku
3
238
Vastaukset
- noob..
miksi juuri 3200? voihan se olla vaikka 6000
- hpi-racing
itsellä on mini reconi, vakio akulla ajelee sen 10-15 minuuttia.. harkinnassa olisi uusi akku.. samoilta sivuilta kun autokin on, niin ei varaosana tuohon autoon tarkoitettua löytynyt kovinkaan paljon isompana.. nyt on 1100 ja uusi olisi 1600, onko järkeä edes lähteä 30 euroa tuohon pulittamaan? vai kestäisiköhän moottori isompata ? auto siis : hpi-racing mini recon rtr, squad one kopalla.
- En Luottais
En kyllä oikeen luottais noihin traxxas akkuihin koska yhdellä kaverillani paloi akku siis ihan liekehti toisella tummui akku ja kone rikki. Osti kyoshosta akut ni johan kulki taas ilman mitään ylimääräisiä liekkejä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 723033
- 552675
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322295- 792168
- 951976
- 361793
- 121566
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171517Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil301360Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?291329