Olen poikamiehenä tulossa Costa Del Solille ja kysyn, löytyykö maksullista seksiä tältä alueelta helposti, vai onko maanalaista hommaa?
Aurinkorannikon seksipalvelut
Poikamies.
7747503
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 77
Vanhimmat
On muutamia clubeja. Lähellä lentokentää ja pari pysäkkiä ennen Fuengirolaa.
Pysäkki oli Carvajal. Portaat alas kadulle ja eka talo oikealla.
millaiset hinnat
Satun olemaan nyt juuri Malagan lentokentän itäpuolella Campanile-hotellissa. Kunpa löytäiskin tuonne huora-alueelle, niin heti lähtisin:) Taksit tietenkin veisivät, mutta tulee pian pano kalliiksi.
Tulin taksilla 3 km Malagan lentokentältä tänne hotelliin ja maksoi 20 euroa. Taitaa olla paljon?? En tunne täkäläistä hinnoittelua...
Siitä hotellilta matkaa puolisen kilsaa luoteen suuntaan, muista nostaa rahaa seinästä tarpeeksi ja luottokortit tunnuslukuineen matkaan niin kyllä se siitä. Halvalla taksin sait.
Sinulla kun tuntuu olevan netti kaytossa, niin laitappas Google mapsiin osoite Ctra. de la Azucarera Intelhorce.
Siella ainakin pari tuntia sitten tytot polttelivat nuotiota ja kauppa kavi.
Tuon kadun varrelta loydat niin naisia, miehia kuin myos transuja, valitse vaan itsellesi sopiva.
Kay vaikka iltakavelylla siella, vaikka ovat ne tytot/pojat/transut kylla siella myos paivalla.
Respa kylla auttaa seuran hankinnassa jos vain kysyt.
Onnea matkaan, tule ehjana ja terveena takaisin kertomaan miten kavi.
Joulukuu on antamisen ja ottamisen aikaa :-)
Pojat ja transut tulee vasta iltahämärissä, kuin myös poltettavat kuormalavat, ja punaisen ristin kortsunjakelijat
Seksitreffit - https://hespac.com/victoriamilanfi.htm
Liittyminen on ilmaista ja suurinta osaa sivuston ominaisuuksista pääsee käyttämään ilmaiseksi. Täysjäsenyys ei ole ehkä ihan markkinoiden edullisin, mutta seuranhaussa laadusta kannattaa maksaa.
"YK:n tutkimuksen mukaan lähes 40 prosenttia espanjalaismiehistä on ostanut seksiä joskus elämänsä varrella, kun vastaava luku esimerkiksi Hollannissa ja Ruotsissa on alle 15."
- http://www.mtv.fi/uutiset/ulkomaat/artikkeli/bordelleista-polttaripaikkoja-espanjassa/2154910
Legal status: http://en.wikipedia.org/wiki/Prostitution_in_Spain
Is prostitution legal in Spain?: http://gospain.about.com/od/sexinspain/f/prostitution.htm
"What is illegal is street prostitution. Both prostitutes and their clients can be prosecuted in some parts of Spain, including Barcelona. Read more: Barcelona Crime: Fines for Prostitutes and Clients."
"LA JONQUERA has published the names of clients with unpaid fines for frequenting prostitutes."
- http://www.euroweeklynews.com/news/spain/item/109890-named-and-shamed
"In Spain, Women Enslaved by a Boom in Brothel Tourism"
- http://www.nytimes.com/2012/04/07/world/europe/young-men-flock-to-spain-for-sex-with-trafficked-prostitutes.html?_r=3&hp&
Prostitution in Europe: http://en.wikipedia.org/wiki/Prostitution_in_Europe
Miksihän ne katunaiset noin kolkon myyntipaikan ovat valinneet? Eikö kauppa kävii paljon paremmin ranna tuntumassa. Eikö tuo alue ole täynna kaikenmaailman autoliikkeita ym?
Tulin Suomeen aamulennolla ja tuo katu jäi tällä kertaa chekkaamatta. Onko muuten vaarallista tuolla liikkua?
Ne palvelee siellä, koska ne on sinne käsketty julkisenvallan taholta !
Kuin myöskin sutenöörien toimesta, niillä on jokaisella oma tonttinsa, sunnuntaisin keskellä päivää siellä on vanhoja kotirouvia vähän kuka missäkin, mutta nämä sutenöörien huorat tietävät jalansijansa.
Punaisen ristin auto käy siellä joka yö, ja testaavat noita taudeilta ja jakelevat kortsuja.
Suosittelen omaa kättä. Riski saada sukupuolitauteja ml. HIV on suuri vaikka kondomia käyttäisikin. Hanki mieluummin terve vakituinen kumppani.
Millaisessa paikassa itse "toimitus" suoritetaan tuolla Malagan lentokentän viereisellä alueella? Onko touhu aggressiivista ja minkä kuntoisia naiset siellä ovat?
Suurin osa Espanjan prostituoiduista ovat joko ihmiskaupan ja kiristyksen uhreja ja / tai muutoin vastoin tahtoaan tuossa ihmisellisesti aivan kestämättömässä tilanteessa.
Henkilö joka käyttää maksullisia tekee itsestään osan tuota hyväksikäyttörinkiä.
"90% of the 200,000 to 400,000 prostitutes working in Spain are doing so against their will.” {NY Times}"
- http://www.elephantjournal.com/2012/04/90-of-the-200000-to-400000-prostitutes-working-in-spain-are-doing-so-against-their-will-ny-times/
Lentokentä läheltä (siitä Bauhaussin takaa) oli tytöt kadonneet kaduilta. Kauniita naisia ovat olleet ja työt hoidetaan ilmeisesti asiakkaan autossa. Rytekössä oli joskus patjojakin.
Sunnuntaiaamuisin kun siitä ajoi, niin kadut olivat täynnä kortsuja, siis käytettyjä. Ei oikein kehdannut kävellä siellä. Alueella on paljon ns kiinakauppoja, joista torimyyjät ostavat tavaransa
Menen tuonne Malagaan helmikuussa, niin mikä on se katu nimeltään, mistä noita naisia siitä lentokentän läheltä löytää?
Ei taida Fuengirolassa olla juurikaan seksialan tarjontaa?
Sano taksikuskille, että ajaa Guadalhorsen teollisuusalueelle. Siellä niita on joka kadulla.
Fuengirolassa on muitakin kyllä paikkoja joissa voi normaaleissa olosuhteissa tavata nuorista miehistä kiinnostuneita ihmisiä.
Hei vaan kaikki palstalla piipahtavat Pekat ja Pirkot.
En suosittele maksullisia tyttäriä tai varttuneempia naisia.
Helpoin ja varmin tapa saada hetken lohtua ja ymmärrystä löytyy kotimaisista 40 v. rouvista. Rouvat on lähteneet parin - kolmen viikon reissuun, ja ensimmäisen viikon epätoivoisesti ja hieman arkoina kierrelleet baareissa ja kuppiloissa katsastamassa sillä silmällä, mutta oikeasti rohkeus hypätä touhuun tässä loman alkuvaiheessa puuttuu.
Heillä tämän ikäisillä naisilla on rutkasti kokemusta ja osaavat temput, sekä haluavat kokeilla jotain uutta tai erikoista. Tietävät selittämättä pelinsäännöt ja odottavat myös sinun ne tietävän.
Loman lähestyessä loppua ja saamatta vierasta, näillä naisilla alkaa tulla paineita loman epäonnistumisesta sen asian suhteen ja paluu arkeen alkaa jo vähän kaihertaa.
Ongelmana heillä on myös melko huono ja puutteellinen kielitaito, joka myös osaltaan on vaikuttamassa seksiseuran puutteeseen. Kun nämä ja heidän loman loppuvaiheessa olevat naiset löytää liikenteestä, on saanti varmaan. Naiset on onnensa huipulla, saavat vierasta ja kielitaito ei aiheutakaan ongelmaa ja kotimaiseen kaveriin luotetaan enemmän tautipuhtaana.
Nämä naiset suostuu seksitempuissa sellaisiinkin juttuihin, mihin normaalisti heitä ei saisi mitenkään. Kakkoseen suostutaan, happy end, deepswallow… ja kaikki muu on heidän kanssaan mahdollista. Ehdottomasti paras ja varmin saanti. En suostu enää maksullisiin, ja pyörityksessä on aina pari - kolme, joiden lomat on loppuvaiheessa.
Naiset harvoin vie sinut omaan huoneistoon, vaan Sinulla täytyy olla oma huoneiston, ei kimppa muiden kanssa. Sijainti sellainen ettei tarvitse autolla siirtyä. Tärkeää on myös, ettei heitä nähdä tulevan tai menevän sinun huoneistoon eli jos sinulla on kaveri messissä, sovitte pelisäännöt ettei häiritä millään muotoa ko. huoneiston rauhaa.
Ottakaa vaikka vierekkäiset huoneistot, mutta samaa ei voi olla kimppahuoneena. Tai vuokraa tätä touhua varten erillinen keskustan vuokra-asunto kimpassa jonkun saman henkisen kanssa. Vuorataso on n. 300 e/kk ja tulee huomattavasti edullisemmaksi kuin taksit ja hotellit, sekä lähtee naiset helpommin touhuamaan kesken illankin. Nopea ehdotus, menoksi ja panoksi ja naisten helppo palata vielä samana iltana jatkamaan illanviettoa baariin kavereidensa kanssa.
T. Tavataan, mutta ei tunneta.
Aika tyhjentävä...
sgsdfgdgsdfg
Tuolta löytyy ja halvimmillaan irtoaa parillakympillä Suomalaiselle säästömatkalaiselle :) http://www.milanuncios.com/contactos-en-malaga/
Suomalaiset rouvat antavat ilmaiseksi.
http://www.milanuncios.com/contactos-mujeres/espanola-1-hora-50-griego-72340418.htm
onk tää suolimainen
On vaan espanjaksi, vaikea saada selvää.
Säälin Artoa voi raukkaa.
Tuon nettipalvelun muijat eivät vastaa viesteihin ja harvoin osaavat edes Espanjaa kunnolla kun ovat eteläamerikasta.
Guadalhorsesta lentokentän vierestä löytyy harvoin mitään kaunista ja hoikkaa, usein läskejä rullahuulia. Sama Fugen keskustassa rantakadulla. Sen sijaan se Scandalo (sama paikka teollisuusalueella) tarjoaa jo ihan hyvän valikoiman ja ilmeisesti Club 92 Fugen reunalla parhaat. 80€.
Monia juttuja voi tehdä paljaalla ilman, että saa taudin.
Suomalaisen Centron kautta saat lisätietoa.
Hei olen tulossa huhtikuuksi fukeen lähelle sitä carvajal katua lisä raha ei olis pahitteeksi joten voisin muutaman asiakkaan ottaa.
Ei kai sen väliä vaikka olis eteläamerikasta tai vaikkapa kröönlannista, kunhan jonkunlainen lärpätin löytyy mekon alta :)
Ite ainakin mieluummin olen ilman kuin roiskeläpän kanssa. Varsinkin kun laatu on saatavilla. Olen aina ihmetellyt miksi laittaa rahat roskaan kun on parempiakin. Jos tikapuutkin kelpaa niin onhan sekin tavallaan etu.
KVG. Opettele vähän espanjaa: clubes de chicas en fuengirola. kyllä löytyy. Tytöt yleensä kansainvälisiä: Itä-Euroopasta ja Etelä-Amerikasta.
Miksi seksistä pitäisi maksaa, kun sitä saa ilmaiseksikin? Paseo Maritimolla on myös runsaasti maksullista tarjontaa jos tosiaan maksaa haluat. Samoin ilmaislehtien ilmoituspalstat pursuavat ilmoituksia.
Tänne vaan hauskanpitoon, paljon brasilialaisia kaunottaria ym.
http://clubestark.webs.com/fuengirola
Vedä hanskaan poikamiehenä!
Onko suomalaisilla Fuengirolassa seuranhaku palstaa
Sinähän voisit aloittaa sellaisen. Varmaan saisit ainakin yhden vastauksen.
Tämä vain lisääntyy
http://www.euro.who.int/en/media-centre/sections/press-releases/2015/11/highest-number-of-new-hiv-cases-in-europe-ever
Kannattaa pitää mielessä
http://www.terveyskirjasto.fi/terveyskirjasto/ktl.mat?p_selaus=54738
http://miestenkesken.fi/kampanjat/vain-testi-kertoo/
Historia toistuu
http://ennustuksia.com/2013/07/14/kertomuksia-sodomasta-ja-gomorrasta/
Onko tänä päivänä millainen tarjonta ja löytyykö Fuengirolasta tarjokkaita? Olen täällä pari viikkoa ja hiljaisempaa talviaikaa niin olisi seura tervetullutta.
Löytyisikö rannan tuntumasta pimeän tullen seksiä?
Löytyy kyllä myös Fuengirolasta seuraa rahalla ja ilman. Vinkkinä taksikuskit tietää paikat ja vinkit mistä seuraa saa.
Etsit naista,transua yms niin kaikki on edustettuina Espanjassa. Taksi vie ja sek.. tuo.
Fuengirolassa en oo iltaisin kaduilla törmänny maksullisiin. Toki voi olla tiettyjä paikkoja missä niitä on.?
Kyllähän ne tarjoajat on jo ilmestynyt kylille ja sekin on merkki kesästä.Ja jos ei löydy niin mustilta kauppiailta voi kysyä vinkkiä:)
Club 92 on siellä Carvajalissa. Erittäin tasokas ja edullinen. Toinen on www.pasion.com ja sieltä sitten.
Hmm noista en ole kuullutkaan. Pitää tutustuakun menen seuraavaksi. onko kalliita paikkoja?
Viimeksi 92 maksoi 80 älä ota olutta se on kympin. Scandalo on teollisuusalueella lentokentän vieressä mutta ei yhtä tasokas. Pasioncom hinnat alkaa noin 50e kerta. Muutama tyttö todella upea hoikka treenattu ei valita vaan tekee mitä miten vaan ja on iloinen oikeasti. Käytiin jopa oluella toisen kerran jälkeen. Fuengrolassa on paseolla niitä paksuja mustia mammoja että jos mikä tahansa kelpaa niin se ottaa pikahoidosta 20 tai 25e. Kesässä siinä on parempiakin. Menet vaikka Yanosiin niin on umpikännisiä suomityttöjä vietäväksi kotiin ja vanhemmat löytyy Tauskin baarista. Taso näissä nollan kohdilla mutta tarkoitushan onkin vain lyhyestä jutusta.
Että löytyykö ? Sitä on siellä tyrkyllä. Tosin kokemattomalle juntille saatetaan tehdä semmoiset tepposet, että rahat menee, mutta spermat jää.
Kaikki ei ole kiimassa (ja) yhtä epätoivoisia kun sinä.
Tulossa 10.6 Fugee ja peppu kiinnostais.. päivisin aikaa mut illat oon töissä. saa ilmoittautua jos joku tarjoo palvelua?
Tuosta poistettiin viestini sääntöjen vastaisesti.
Ylläpito vihaa Pattayaa jota aloittajalle suosittelin.
Toimeliaan poikamiehen ei pidä matkustaa Kanarialle; yksin joutuu käsipeliä pelaamaan kaipausten huokausten saattelemana.
www.pasion.com siellä on kaikki tytöt.
Suomalaislikat antaavat ilmaiseksi, tunnettuja siitä
Suomalaiset ukkonsa jättäneet hummailemaan lähteneet ex-rouvat ne on niitä.
2013 on aloitus, mutta yhä ajankohtainen.
Jos suomipoika jää siellä ilman, on se peiliin katsomisen paikka.
Että saako maksullista siellä helposti? sitähän on tyrkyllä iltayöstä vaikka kuinka paljon.
Tarjontaa löytyy. Laatu maksaa, mutta kiertelee ja kaartelee.
slumi.com - katsele sieltä
tai mene scandaloon, miladyyn, estarkiin, glass palaceen, navy bariin, hotelmarbellaromanoon etc, etc...
taksikuskit tietää, hinnat vaihtelee 100-300 euroon... (30minuutista 1tuntiin)
tätä voin suositellla vilpittömästi - annatantra.com/
tästä ei ole kokemuksia, mutta käymällä selviää
http://staffcasablanca.com/
Onko mitään hyvää sataman paikkeilla? Kadulla? Klubia? London pub? Trebol?
Majoitun Los Bolicsissa ja seura pikainen kiinnostaa. Mitä löytyy tästä rannan tuntumasta?
Onko iltaisin kadulla tarjontaa ?
Nuoria miehiäkin on tarjolla.....kulman takana
Kirjoita Googleen Slumi ja paikka, vaikka Malaga. Löytyy tytöt siitä.
Ei ole enää Fugen rantakadulla eli Paseolla muita mustia kun rastan tekijöitä! Oon iltaisin kiertänyt ja ei yhtään seuran kipeää naista siellä.
Sivukaduilla voi olla mut niitä liikaa että
Huomaisi tarjontaa:(
Kyllä se vaikeata on löytää illalla esim rantakadulta minkäänlaista seksi seuraa jos meinaa rahalla onnistua eikä normaalilla pokauksella.
En tiedä jos aamuyöstä hiippailis siellä niin mitä vastaa tulis,mut ei kyllä ns:ihmisten aikaa löydy mitään.
Malaga on tietty sitte matkan päässä jos hetkellistä helpotusta hakee.
Avenida Velazquez 24, laadukkaita naisia 100€/tunti
Boomeri osaatko edes käyttää Dinderiä.
Grrrnaauuuu
Eiköhän tämä v. 2013 asiaa kysynyt, poikamiehenä matkustanut aloittaja, ole jo vastauksensa saanut.
Tietäisikö joku mikä on käypä hinta 92:ssa vuonna 2026. Arvailijat älkööt vastatko. Samoin trollit voisivat kerrankin pitää kitansa kiinni.
nimimerkki akuutti tarve iski juuri kun rva lähti
Karvajalalla kaikki kuin ennenkin, rakoa löytyy karvalla ja ilman, transuja, leikkuja, ihan mitä vaan, moni pomiloi.
taitaa olla moni synnynnäisesti ruskettunut ?
Millainen paikka on tuo ”ysikakkonen”?
Kävitkö testaamassa? Menossa 6.8. Benalmadenaan ja kiinnostaisi käydä hankkimassa tuliaisiksi tauti.
Korkeaan laatuun nähden kohtuullisen hintainen.
Kerrotko hintatason 2025
Karvajalalta saat suikin kahellakybällä
Laske "rojut" rannalla
Kannattaa liittyä Fb:ssä aurinkorannikon palvelut ryhmään, niin saat tuoreempaa tietoa.
Jotain kaunusa ja villii
Suomimummoa saat kahvipaketilla.