Majoitus Lontoossa

ensikertaalontooseen

Olisi tarkoituksena lähteä ystävän kanssa kesällä 5 päivän matkalle Lontooseen.Ja kaipailisinkin kipeästi majoitusvinkkejä. Paikan pitäisi olla ainakin lähellä metroa, jotta pääsee sitten keskustaan, majoituksen hinta ei saisi olla kovin korkea hostelli taso riittää, kunhan olisi suht siisti, mukavaa henkilökuntaa ja ns. private room kahdelle hengelle sisältäen myös wc:n ja suihkun.

2

148

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hanna

      En ole itse koskaan käynyt Lontoossa, mutta olen löytänyt mukavia halpoja yöpaikkoja hostelbookers.com sivustolta.

    • Traveller Lady

      Googlaa hostelleja Lontoossa. Et liikaa vaadi, ystavallinen henkilokunta... ?

      Lontoo on muuten kallis paikka, voi olla etta loydatte halvemmalla ja lahempana metroa tavallisen hotellin, teita kun on 2 henkea jakamassa huonetta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko valmis? Meidän tarinaan

      Rakastan sinua ❤️
      Ikävä
      88
      1853
    2. Jumankauta sä olet hyvännäköinen

      Ihan mun miehen näköinen 😍
      Ikävä
      56
      1050
    3. Nainen, huomasitko kun muutin sinua?

      Niin lyhyessä ajassa niin paljon. Mutta jotain muuttui minussakin. :/
      Ikävä
      95
      1021
    4. Misä tulipalo?

      Mikä palaa Haapavedellä?
      Haapavesi
      9
      975
    5. Poliisi losautti puukkohemmon hengiltä

      Mitäs läks, heilumaan puukon kanssa eikä totellut käskytystä. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011361763.html
      Maailman menoa
      203
      951
    6. Tämä kesä ei ollut vielä meidän

      Olisihan se ihana viettää kesäiltoja kanssasi ulkona. Ei kai ollut vielä oikea aika. Ehkä kohtaamme vielä sattumalta jos
      Ikävä
      64
      921
    7. IS Viikonloppu 12.-13.7.2025

      Viikonlopun ratoksi Skyttä ja Kärkkäinen ovat taiteilleet 3.0 arvoisen ristisanatehtävän ratkottavaksi. Kenenkään ratko
      Sanaristikot
      56
      899
    8. Sofiaa ei kelpuutettu Martinan kaveriporukkaan

      Ibizalla lomailee Martinan kanssa ihan muut naiset.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      175
      818
    9. Mitä jos vaan tapaisit sen jota mietit

      Jos se yksi henkilö on sinun mielessäsi niin entäs jos vaan menisit tapaamaan sitä, heti, samantien, miettimättä mitään.
      Ikävä
      79
      776
    10. Teet tämän niin

      Helpoksi, mutta silti niin vaikeaksi. Vihaan omaa saamattomuuttani, vaikka kaikki olisi saatavilla. 🩷🌸
      Ikävä
      41
      770
    Aihe