Otin jälleen Firefoxin käyttöön, mutta saako tähän lainkaan automaattista kielenkääntäjää kuten IE:ssa ja GC:ssa.
Vähän näyttäisi siltä ettei saa, mutta outoa on se että ainakin yksi Englanninkielinen sivu kääntyy Googlen kääntäjällä automaattisesti tässä selaimessa, miten se on mahdollista kun se ei tee sitä muilla Englanninkielisillä sivuilla.
Automaattinen kääntäjä
pepepoika
3
1156
Vastaukset
Näyttäisi saavan: https://addons.mozilla.org/fi/firefox/addon/google-translator-for-firefox/
Ainakin jonkinlaisen.- pepepoika
Kiitos vapunen linkistä...toimii.
- ???
Mulla tuo ei toimi, jos on isompi sivu käännetävänä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olen päivä päivältä vain varmempi siitä että rakastan sinua
Onhan se tällä tuntemisen asteella jokseenkin outoa, mutta olen outo ja tunne on tunne. 😊921423Verovähennysten poisto syö veronkevennykset pieni- ja keskituloisilta
Kokoomuslaiset ja perussuomalaiset kansanedustajat jakavat kilvan postauksia, jossa kerrotaan miten kaikkien työssäkäyvi1841400Hei rakas mies. Olisi yksi kysymys, mielellään rehellinen vastaus edes täällä..
Mitä sinä minusta haluat?761175- 901125
- 81985
- 82971
- 39952
Kelloniemeltä harvinaisen lapsellista käytöstä valtuustossa
Olipa harvinaisen ala-arvoinen esitys kelloniemeltä valtuustossa. Alkoi Nivalaa oikein matkimalla matkimaan siteeratessa66895Satonen Kelaan, on paras mies ?
Kukaan ei ole tehnyt enemmän Kelalle asiakkaita kuin Satonen kokoomuksineen, näin ollen täyttänee paikan edellytykset v74879Korjaamo Kiesifix
Hei. Kävin viime viikolla tuolla korjaamolla, siistiä oli mutta yksi asia jäi mieleen!Joitakin jätkiä istui ja katseli/5841