Työttömille töitä ja köyhille rahaa!

joklpl

Työ voidaan tehdä etänä
Palkkio:
1200 €
Työn kesto:
Jatkuva

Kansainvälinen yritys tarjoaa hyviä ansioita 1200€-12000€ ihmisille, jotka haluavat tehdä töitä netissä.

Haetaan kumppaneita, jotka haluavat saavuttaa kunnollisen tulotason ja ovat valmiit tekemään töitä sen eteen.

Netissä tapahtuva tiimityönä toteutettava työ on erinomainen vaihtoehto nykypäivänä saada ansioita.

Olet kiinnostunut nettiansioista, olet avarakatseinen ja sosiaalinen henkilö, joka tekee tarkasti määritetyt työt hyvin..

silloin olet etsimämme henkilö.

Tutustu yritykseen ja tiimiimme

http://etatyota.suntuubi.com/

Vaadittava kokemus:

Ymmärrettävä Internettyöskentelyn idea ja tapa.
Verkostomarkkinointikokemus on eduksi, mutta ei pakollinen.

5

380

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • haistakaaV

      joo,haistakaa vitt,u

      Sieltä sivuilta haluan yhteystiedot henkilöistä jotka toimii tämän takana, sukunimet ja syntymävuodet. Ja lässyttäkää vähempi skeidaa...

      Mihinkän ei kandee lähtee mukaan jos pitää omaa rahaa laittaa tai värvät muita lisää....

      se on IHAN AINA pyramidi tason huijausta

    • Lortot

      Ihan selevää pyramidi huijausta, pitäis omia kavereita kusettaa. Eikö teillä oo mitään moraalia.

    • joklpl

      Ponzi ja win capita täällä Suomessa varjostavat tällaisia ohjelmia, koska media on puhunut paljon pyramidihuijauksista ja kun ihmiset näkevätkin pyramidijärjestelmän, he juoksevat karkuun.

      Oletko keskustellut verkostomarkkinoijien kanssa? Ovatko he samaa mieltä, että on huijaus?
      Kysy heiltä, minkälaisessa järjestelmässä he itse tekevät töitä, mitä heidän on tehtävä saadaakseen tuon meidän tiimissä luvatun palkkion verran eli kuinka monta kutsuttava mukaan, kuinka paljon sijoitettava ja myytävä tuotteita ja kuinka monta kertaa heidän pitää sijoittaa rahaa sisään...

      Verkostomarkkinoijat ovat itse pyramidipelissä mukana, koska tuo pyramidihuijaus on verkostomarkkinointitoimintaa eli toisin sanoen, jos me teemme pyramidihuijausta toimimalla matriisijärjestelmässä, niin tekevät hekin.

      He alkavat saivartelemaan, että heillä on tuote, me sanotaan, että meillä on työkalu, jolla tehdä/ansaita rahaa.

      Tämä on puhtaasti työkalu, meillä ei ole tuotetta, mutta meillä on algoritmiin perustuva työkalu, joka on kellon tarkasti maksanut KAIKKI luvatut palkkiot muutaman minuutin sisällä niiden ansaitsemisesta, voivatko he sanoa omasta verkostosta samaa?

      Me "sijoitamme" ainoastaan 1 kerran omasta lompakosta ja tuomme ainoastaan 4 omaa omaan tiimiin ja enempää rahallisia sijoituksia tai ihmisiä itselle ei tarvitse enää missään vaiheessa kutsua mukaan ja näiden kanssa me seuraamme tarkasti määrättyä polkua kohti ansioita toimimalla yhtenä vahvana tiiminä auttaen toisiamme.

      Sun pitää mennä googlettamaan pontzi huijaus ja sieltä wikipediaan, jossa selkeästi kerrotaan mitä nämä huijaukset ovat ja ne ei ole mitenkään edes kaukaisesti verrattavissa meidän ohjelmaan ja käy katsomassa mitä pyramidihuijaus tarkoittaa ja sitten tule juttelemaan asiasta niin kerron tarkkaan miten rahat liikkkuu meidän ohjelmassa ja miksi me emme huijaa ketään sanomalla, että tämä ohjelma on tosi ja erittäin realistinen ansiokeino jo tuhansille ihmisille ja meille varsinkin kun ollaan meidän tiimissä kulkemassa meidän ikiomaa systeemiä käyttäen.

    • Kfjlflflflflf

      Ompa nettisivut. Lvataan vaikka mitä, mutta missään ei kerrota mitä tarvii tehdä selkokielellä. Noustaa matriisista toiseen mutta miten? Mitä tämä ohjelma tekee kellon tarkasti jotta kaikki saa rahaa? Harvoin nähny näin selkeää kusetusta, wincapitakin vaikka oli huijaus niin he kertoivat avoimesti miten siinä voi tienata, tässä ei kerrota edes sitä! Varma kusetus!!!

    • joklpl

      Siitä on näyttöä, että ihmiset ovat saaneet 1200€ montakin kertaa. Tuo 12000€ tulee ihan uudesta ohjelmasta, joka vasta avautui joulukuussa ja siinä ollaan jo menossa kohti saatavia hyvää vauhtia, ollaan siinä viimeisellä tasolla ja ollaan saatu siitä jo puolet käteen.

      Miten ajattelit, että osoitan sinulle sen, että joku on jo saanut? Kukaan ei rupea omaa tiliään kenellekään tuntemattomalle avaamaan. Kyse on rahaohjelmasta ja systeemistä, jota noudattamalla tarkasti ja ennalta suunnitellusta, rahat tulevat varmasti tilille.
      Kyse on tiimityöstä eli Jos ei itse tee mitään tai jos omat henkilöt, jotka on kutsunut tähän ohjelmaan mukaan ei tee mitään, niin on ihan turhaan odottaa rahallista kjorvausta.
      Tämä ei ole sijoitusohjelma, vaan verkostomarkkinointia ilman tuotetta ja työnä on rakentaa oma vahva 4 hengen tiimi, jotka kaikki sitoutuvat rakentamaan omat vahvat ja aktiiviset 4 hengen tiiminsä.

      Me olemme mukana Star Profit ohjelmassa, jossa mukaan pääsee 30€ ja ulos tullaan saaden 1200€. Tämä perusohjelma on tarkoitettu kaikille, koska siinä ei tarvitse kutsua ketään.

      Koska tiimissämme on erittäin kokeneita vetäjiä, jotka ymmärtävät näiden ohjelmien päälle, niin he osaavat kertoa suoraan, että niin hyvä idea kuin ohjelman perustajilla olikin, niin jos kaikki tulevat mukaan ketään kutsumatta, niin kaikki jäävät seisomaan ja kaikki menettävät rahansa ne 30€.

      Tässä ohjelmassa ja monissa muissakin vastaavanlaisissa on pakko kutsua mukaan ihmisiä jokaisen ja jotta mentäisiin ohjelman läpi nopeammin ja varmasti, niin jokaisen on sitouduttava ottamaan itselleen 3 paikkaa eli maksettava 3*30€ (siirtokulut 5€/paikka tulevat päälle maksettavaksi) ja kutsuttava 4 omaan tiimiinsä mukaan.

      Kun ottaa 3 paikkaa tarkasti määrittelyllä tavalla, niin saa ikioman matriisin, jonne alkaa rakentaa ikioma tiimi ja näin pääsee kontrolloimaan omaa tiimiä ja omaa etenemistä ohjelmassa aina rahan saamiseen asti.

      Meidän tiimi tarkoittaa sitä, että me emme tee niin kuin ohjelma neuvoo tekemään, me tehdään oman systeemin mukaan, joka on jokaisen mukaan haluavan nähtävillä ja tiedossa, riittää, että kysyy tarkempaa tietoa.

      Olemalla meidän tiimissä, saa käyttöön meidän systeemin, joka on jokaisen tiedossa heti kun pyytää lisäätietoa.
      Kulkee käsi kädessä yhdessä kohti saatavia jopa korkeita.
      Mennään yhdessä saman ohjelman tarjoamaan jatko-ohjelmaan (jonne tarvitaan tämä 4 hengen tiimi) ja teemme edelleen oman systeemimme mukaan ja saamme 12000€*4 eli miltei 500000€

      Olemalla meidän tiimissä on myös mahdollisuus mennä ihan oikeaan sijoitusohjelmaan, joka on laillinen ja on toiminut Saksassa jo 10-vuotta. Siitä saadaan rahaa etapeittain 1000€, 30000€, 100000€ ja lopulta 5 vuoden ohjelmassa olemisen jälkeen 70 000€ passiivista tuloa.

      Mikään näistä ohjelmista ei ole helppo ja nopea rahan saamis keino, jokaisessa tarvitsee tehdä töitä ainakin sen verran, että kerää ympärilleen hyvän 4 hengen poppoon, jotka kaikki sitoutuvat tekemään samoin. Ja tässä ei myöskään kiirehditä mihinkään, vaan odotetaan ja mennään yhdessä, koska ainoastaan olemalla ja tekemällä yhdessä pääseeeteenpäin ja kohti ihan oikeita ja laillisisa ansioita.

      VERKOSTOMARKKINOIJAT ALKAVAT SAIVARTELEMAAN, ETTÄ HEILLÄ ON TUOTE, ME SANOTAAN,ETTÄ MEILLÄ ON TYÖKALU,JOLLA TEHDÄ/ANSAITA RAHAA!!!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taisin tehdä virheen

      Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle
      Ikävä
      112
      5458
    2. Näin kun katsoit salaa ja

      Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku
      Ikävä
      41
      3595
    3. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      52
      3485
    4. Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi

      Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle
      Ikävä
      93
      3348
    5. Nainen, mulla olisi sulle pari vinkkiä

      Kerro vain ongelmasi niin annan siihen vinkin. :/
      Ikävä
      81
      1887
    6. Katu täyttyy...

      Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt
      Ikävä
      34
      1777
    7. 450 000 ulosotossa

      Suomessa on tällä hetkellä ennätysmäärä ihmisiä ulosotossa. Viime vuonna heitä oli yli puoli miljoonaa. Kuluvan vuoden
      Perussuomalaiset
      134
      1667
    8. Nainen onko sulla supervoimmia ?

      Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.
      Ikävä
      43
      1619
    9. Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.

      Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj
      Maailman menoa
      152
      1325
    10. Onko esitutkinta jo saatu päätökseen?

      Ketkä saa syytteet? Voi olla iso määrä ihmisiä?
      Ähtäri
      16
      1189
    Aihe