realmadrid

Olen tässä miettinyt että miksi real madrid faneja kutsutaan? Onko niille mitään nimeä???
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kutsumanimi kyllä löytyy. Homoseksuaali

Äänestä

Madridista

Äänestä
  • Kuka on Madridista?

    Äänestä

  • madrid4evurr kirjoitti:

    Kuka on Madridista?

    Real faneja kutsutaan madridistoiksi

    Äänestä

  • Ronaldo <3 kirjoitti:

    Real faneja kutsutaan madridistoiksi

    Okei, en oikeen ymmärrä kun olen Rial Madrid fani

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


madrid4evurr kirjoitti:

Olen tässä miettinyt että miksi real madrid faneja kutsutaan? Onko niille mitään nimeä???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu