Hei olen 40 työtön mies turusta, Hakusessa olisi kiva nainen jonka kanssa käydä vaikka ruissalossa kävelemässä tai impivaaran uimahallilla kuntoilemassa/uimassa.
Itse ostin työttömien virikerannekkeen millä pääsee esim. tuonne impivaaran kuntosalille/uimaan vaan yksin kun on niin kurja kuntoilla.
En siis ole hakemassa sen kummempaa kuin mukavaa kuntoilu/ulkoilu seuraa, Iälläsi tai ulkonäölläsi ei siis ole mitään merkitystä kunhan vain olet uutta ystävää vailla jota alkoi liikunta kiinostamaan * lähtökuopissa ollaan viellä 2 viikkoa nyt kuntoilua alla *
Liikunta seuraa turku
Löytyisiköhän ??
3
310
Vastaukset
- N41
Laita sähköpostiosoite, niin vastaan.
Toisaalta mietityttää se, että miksi ei mies kelpaa seuraksesi, ilman viittauksia tai vittuilua seksuaalisesta suuntautumisestasi?!- Markku Virtanen.
Heips N41 nähdään huomenna sunnuntaina 29.12 impivaaran kuntosalilla klo 14.30-15.30 välisenä aikana.
Minut tunnistat : lyhyet hiukset 180/80 mustat pyöräilyhousut ja valkoinen t-paita.
ps. tule rohkeasti juttelemaan tai laita omat tuntomerkkisi niin minä tulen juttelemaan.
- N41
Hitto, missasin, mutta toisaalta kukkakepit ei kiinnosta
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-195955Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite855572Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin983578- 1253574
- 1211321
- 571267
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1301192- 38999
- 45983
- 26959