Eli onkohan tuollaista otsikossamainittua paikkaa olemassa, ilman, että joutuu raiskatuksi Helsingissä?
Gay sauna, tapaamispaikka Helsingissä
Sosiocripple
9878
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Keltainen Ruusu voisi olla hyvä
Sauna Vogue on ilmeisesti ainoa julkinen gay-sauna Helsingissä. En ole nähnyt minkäänlaista ahdistelua tms. käytöstä siellä. Koppeihin ei tietenkään kannata mennä kenen tahansa kanssa, vaan katsella ensin muualla.
Sauna Vogue on aivan mainio paikka. Saa olla ihan rauhassa, jos haluaa. Kukaan (en ainakaan ole itse kokenut tai nähnyt) ei loukkaannu, jos kieltäydyt. Samoin kukaan ei suutu, jos ehdotat jotain.
Olen itse joskus vaan katsellut ja nauttinut.
Onko siellä kaiken näköisiä ja kokoisia miehiä? Tekisi mieli mennä, mutta ylipainoisena en ole uskaltanut kun pelkään että kaikki muut on hyväkroppaisia ja jään ainoaksi seinäruusuksi....
Mullkun hiukan ylipainoa ja pieni kikkeli, mutta pakkohan siellä on käydä katsomassa! Pyyhehän suellä vissiin on kokoajan mukana.
Mene vaan ihan rohkeasti. Itsekin olen pikkukaluinen ja pienet sellaiset aikamiehellä kiihottaa minua kovasti. Jos satuttas samaan aikaan, niin vaikka privakopissa rauhassa tyhjennettäs toistemme pikkukalut ihan viimeiseen pisaraan :).
Pääseekö 17-vuotias sisään tuollaiseen saunaan? Se ikäraja seksiin on 16 joten on laillista. Haluaisin mennä kokeilemaan.
Miten siellä kuuluu käyttäytyä? Onko joku koodi jolla ilmaistaan että nyt olisi halua siirtyä yksityistiloihin? Miten sinne kuletetaan kondomit ja liukasteet paikalle jos ollaan vain pyyhkeet päällä? Olisi aika noloa niitä vain käsissä kantaa mukana, vai onko niissä pyyhkeissä joku tasku mihin ne pistää?
Ikäraja siihen saunaan on 18 v, joten vasta vajaan vuoden päästä voit mennä.
Onko Voguessa vessaa vai täytyykö paskantaa lauteille?