Ei siis ole ihan lähi tulevaisuudessa mutta kuitenkin kiinnostaa kuinka paljon sinne lennot maksaa? Mitä kautta lennot yeleensä menee ja mitä kaikkea tulee sinne matkustaesa ottaa huomioon? Unelmana ois suurena Mcleodin tyttäret fanina käydä myös Kingsford Homesteadissa
Vastaukset 2
- irkku4
Hki-Hongkong-Sydney-Bangkok-Helsinki pysähdyksillä maksoi 1414e tänä syksynä. Lentoyhtiöinä Finnair ja Quantas. Toimi ainakin moitteetta. Samoja yhtiöitä käyttäen pääsee mm. Singaporen kautta. Jos ei ota välipysähdyksiä, hinta on hiukan edullisempi. Samoin, jos käyttää ns. halpalentoyhtiöitä, esim AirAsia.
kannattaa vertailla netissä ennen hankintaa.- Joku vaan...
Se on Qantas!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 791110
- 1111110
- 77581
- 47493
- 17471
Taiteiden yö
Kuhmon taiteiden yössä tapahtui. Tsat satss saaatts... Ja Sammon takoja... Tsat satss saaatts...8456Nainen, onko se nalle hehkuttelija poistunut keskuudestamme?
Ei ole näkynyt, joten onkohan. R.I.P :/112441- 43438
- 41412
- 15406