Kuka kertoisi näille lettipäämiehille, että näyttävät pitkine hiuksineen ja ponihäntineen rumilta akoilta? Miehelle sopii vain lyhyt tukka tai luonnollinen kaljuus. Itsensä kaljuiksi ajavat yleensä tykkäävät 'koristella (meikata)' itsensä naismaisesti tatuoinneilla ja sieraimista roikkuu usein lehmän nenärengas tai huuleen upotetut pässin kastrointirenkaat .
Puhumattakaan lävistyksistä jotka muistuttavat ruostenauloja aidan tolpassa. Pukeutuvat sonnin paaskalle haiseviin nahkarotseihin jne liiveihin. Paljon löytyy myös nuoria naisia joilla sama ulkonäön häiriötila. Mahtavatko tajuta miten rumaksi ovat itsensä tehneet tatuoinneilla ja lävistyksillä?
Puhumattakaan lävistyksistä jotka muistuttavat ruostenauloja aidan tolpassa. Pukeutuvat sonnin paaskalle haiseviin nahkarotseihin jne liiveihin. Paljon löytyy myös nuoria naisia joilla sama ulkonäön häiriötila. Mahtavatko tajuta miten rumaksi ovat itsensä tehneet tatuoinneilla ja lävistyksillä?
Vastaukset 21
Vanhimmat
Rengon mummo voisi kertoa jos ei ole Heinistä.
Kyllä mummo on jo niin iäkäs, että ei olla Heinistä lähtöisin. Kun mummokin on jo hieman yli-ikäinen nettikirjoittelija, niin silloin Heinin pitäisi lähennellä maakunnan 5 vanhimman kärkeä.
Hienoa heini! Olet viimein kääntynyt oikeaan suuntaan, (ennen oli naama aina seinään päin)
Hei Rengon mummo
Hei persu Heini.
Kannattaako kokkelidemulipäivystäjän vastailla näin "lepopäivänä" vai saatko ylimääräistä ahkeruusrahaa sieltä työpajalta myös sunnuntaina päivystämisestä.
Kyllä mutta perzikki Timon palkkioiden suhteen olemme alipalkattuja ja töissä näyt sinäkin oleva.
Tatuoitu nainen on huonotapainen. Tatuointi paljastaa sen.
Ei ole huonotapaista ymmärtää aisan päälle. Tatuointi naisella ei sitä välttämättä pilaa, joskus on oikein siistiä näykkiä hampailla tatuointia naisen niskassa samalla, kun lykkii menemään.
Ihanaa Heini.
Nyt kun täytit 60v niin uskallat lähtee navettapolulta kaupunkiin.
Kulttuurishokki on kova,mut usko heini vapaasti. Me kaupunkilaisetkin ollaan kuitenkin ihan tavallisia ihmisiä.
Torilla tavataan Heini. Mulla on pitkätukka ja lävistyksiä.
Siitä sait Heini.
Huomenta
juu pitkäletit näyttää ämmiltä! ei oo kovin miehistä kun joku saatana legolas tulee vastaan
http://keskustelu.suomi24.fi/node/11803476
Aina kannattaa kopioida muualta ja pitää omana mielipiteenään.
Heini on just sitä mitä oletinkin. Idiootti.
Perzikki idi00tti.
huoh1 taitaa olla just pitkäletti pelle! ihan oikeesti siis ei miehelle sovi pitkä letti! kerrankin yks jätkä näytti ihan muijalta kun sillä oli pitkäletti, hyi helvetti!! ootteko transuja ketkä pitää pitkää lettiä!! hevareille sopii mutta ei muille, armeijaan tollaset hipit niin lähtee letti pois saatana!!
hinttikundi tais käydä heruttelemassa ku tollalailla erehty ja närkästy :D :D :D
Mulle sopii nuttura.
Aloittaja ei taida itse uskaltaa kertoa? Pelkäätkö että tulee kuuppaan?
Kohta Iisakki käy parturissa, eli heinäkuun alussa, jolloin SCC:n rahat eivät olekaan kaupungin tilillä.
Kiitos että muistutit todella tärkeästä asiasta!