Lihava vai ei?

Haluaisin tietää oonko lihava vai en. No sinun siellä ruudun edessä on aika vaikea se kertoa... Onko mitään (tietokoneessa) eli niinkun netissä jotain konetta tai sivua mihin syötetään pituus ja paino ja sit tulee jotain et onko liian lihava tai jotai ;D Jos tiiät niin laita viestii!:)
496
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Painolla ei ole väliä, vaan sillä miltä näytät. Ja peilistä ku katot itseäsi niin huomaat olet pullee vai et. Voit tietenki tänne pistää kuvaa nii me kyllä kerrotaan onko sussa liikaa rakastettavaa.

Äänestä

kiitos! En kyl haluu lähettää kuvaa koska oon niinkun 10 v

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lihavaras kirjoitti:

Haluaisin tietää oonko lihava vai en. No sinun siellä ruudun edessä on aika vaikea se kertoa... Onko mitään (tietokoneessa) eli niinkun netissä jotain konetta tai sivua mihin syötetään pituus ja paino ja sit tulee jotain et onko liian lihava tai jotai ;D Jos tiiät niin laita viestii!:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu