Teemme pian valmiiksi saunaosastomme. Olen yritänyt googletella, mutta ei ole tullut vastaan paljoa tietoa miten saisi tehtyä oikein tuon. Eli vinkkejä kaivataan =)
Lähinnä tuli vastaan tietoa, että kylpäärin ovet pidettävä kiinni ja pönttö pitää vetää, kun kansi on kiinni. Mitä muuta?
fengshui kylpyhuona/sauna
Niimi143
2
381
Vastaukset 2
- no huh huh
Oletko ihan terve????
Oliko fengillä sauna? Oliko fengi edes koskaan kuullut saunasta? tai nähnyt vesivessaa,kylpyhuonetta??? No tuskimpa oli.
Nyt kyllä kannattas ukkos päivittää avioliitto. Nuorempaan ja fiksumpaa. - fengillä
pönttö kannattaa käsitellä sisäpuolelta siliconia sisältävällä suihkeella - kaikki paha poistuu helpommin eikä jää reunoihin kiinni. Se ns. näkymätön pahuus on kaikista pahinta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei3921536- 65991
- 84987
- 128969
- 92930
- 94711
- 45691
Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä
Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku117642Voisitko mies auttaa..
Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.50639En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.57624