UUSI KANAVA?

Tietääkö joku mikä tämä on?
http://radiostation.fi/

Aluksi pyöri laskuri, joka laski loppuun ja nyt alkoi taas uusi. Ei kovin pro-vaikutelma... Aluksi sivulla oli Britneyn video mutta sekin hävisi ja tilalle tuli jotain pimputusta.
4101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Groove FM:n tilalle tuleva uusi Nelosen radio kanava.

Äänestä
  • No siihenhän tuli jo Loop.

    Äänestä

  • pelaaa kirjoitti:

    No siihenhän tuli jo Loop.

    ei vaan tää lupa, mikä jää radio helsingiltä tammikuussa.

    jos se groove ei siinä jatkakaan? vois olla aika todennäköistä.

    Äänestä

Ei tiennyt mediamonitorikaan tästä asemasta. Ellei sitten ole Radio Kajauksen asema niillä on jokin lyhytaikainen toimilupa Helsinkiin?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rebu kirjoitti:

Tietääkö joku mikä tämä on?
http://radiostation.fi/

Aluksi pyöri laskuri, joka laski loppuun ja nyt alkoi taas uusi. Ei kovin pro-vaikutelma... Aluksi sivulla oli Britneyn video mutta sekin hävisi ja tilalle tuli jotain pimputusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu