ilkkala kari

Rekisteröity: 30.08.2006)
Yhtiön toimiala on pakatun ja pakkaamattoman veden maahantuonti, tuotanto, markkinointi, myynti ja vienti sekä muu edelliseen liittyvä liiketoiminta. Lisäksi yhtiön toimialaan kuuluu liikkeenjohdon, liiketoimintaprosessien ja tietojärjestelmien konsu... Lue lisää
Kaupparekisteri
18266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Vekkuli vaken hurmos senkun jatkuu. Onnea valitsemallesi tielle. Taitaa hässlärin kirjoitukset satuttaa toden teolla.
Pussihommissakin narahdit kivasti. Odotettavissa suunsoittoa luutun säestyksellä. Leppänen voi kirjoitella taas puolestasi vaikka onkin toisen, (apu)puolueen jäsentymä.

Äänestä
  • kiitos heti joku meni wibaan.

    Äänestä

  • yks jo kirjoitti:

    kiitos heti joku meni wibaan.

    Eikös se tuonut Tummelia Key Westistä ?

    Äänestä

  • Firman piikkiin 4.90 kirjoitti:

    Eikös se tuonut Tummelia Key Westistä ?

    Heijja heijja Kartsa !

    Äänestä

Jaa-a, vai niin, pitihän se arvata!

Äänestä
  • Poliisi ei tutki ja toiittaja Heppisen kautta saa jatkossakin levittää persupaskaa

    Äänestä

Paljonko tulee meille veronmaksajille maksamaan seutuneuvottelukunnan kokoukset? Hämeenlinnako maksaa myös janakkalalaisten ja hattulalaisten neuvottelijoiden kokouspalkkiot?

Äänestä

Jankutus maksaa ja tulokset 0 ! Jälkeenpäin rikosilmoitus

Äänestä

Kuka maksaa? Moni kysyy. Ilkkalako vastaa? Ilkkalako maksaa?

Äänestä
  • Maksaako omasta pussista kuten lupasi maksaa Possentien oikeuskulut ! Maksoiko ?

    Äänestä

Oliko Ilkkala kaupunginjohtajien uudenvuoden vastaanotolla raatihuoneella? Oliko kukaan persu?

Äänestä
  • Lulu voisi mennä haukkumaan Kenakkalan ja Kari tehdä rikosilmoituksen heti huomenna

    Äänestä

  • Yygytrffz kirjoitti:

    Lulu voisi mennä haukkumaan Kenakkalan ja Kari tehdä rikosilmoituksen heti huomenna

    PA

    Äänestä

  • PAM Pum kirjoitti:

    PA

    Kuka tämä on ?

    Äänestä

  • Vaadin selvityksen kirjoitti:

    Kuka tämä on ?

    Bömb Bömb

    Äänestä

  • bömb bömb kirjoitti:

    Bömb Bömb

    Mikä tässä on tilanne ?

    Äänestä

Siis tuoko Ilkkala vettä suomeen? Ei voi olla huono bisnesmies.

Äänestä

Vaadin Avoimmuutta, Selvitysten Päätöksen Tekoa, Riski Analyysiä, TransParenzyaä, Parempia Päätöksiä, Ei Koruptiolle, Ei DiploMIinsinööreille, ei Varsinkaan yksinkertaisille Insinööreille, VerkaTehdas Purettava, MInä Kaupungin Hallituksen Puheen Johtajaksi. Vastustan, olen Kesä Mekossa Kaato Paikalla.

Persuilu on aikuisen naisen parasta aikaa !

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


verottaja tutkii kirjoitti:

Rekisteröity: 30.08.2006)
Yhtiön toimiala on pakatun ja pakkaamattoman veden maahantuonti, tuotanto, markkinointi, myynti ja vienti sekä muu edelliseen liittyvä liiketoiminta. Lisäksi yhtiön toimialaan kuuluu liikkeenjohdon, liiketoimintaprosessien ja tietojärjestelmien konsu... Lue lisää
Kaupparekisteri

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu