Treffeissä häiriö

Hei käyttäjät!

Treffeissä on tällä hetkellä häiriö. Selvittelemme täällä parhaillaan vikaa.

Pahoittelut aiheutuneesta haitasta!

Ystävällisin terveisin,
Suomi24 Ylläpito

19

1592

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Täälkää ei oo ketää

      No ei ainakaan ole toiminut treffit plus toiminto,ei pysty mitään plus pakettia ostamaan ees lyhyeks aikaa,tulee vaan viesti: TÄH,täällä ei ole ketään!!! Voi juku mikä juttu :)

      • no ei toimi ei...


      • maryne40

        Joo, mää ole tääl ny si. Mu miäs kuali joulu all ja ny mää tartte uure miähe, em mää tykkää oll yksi. Äijä veti vinaa päähäs ja pää sano viimeinki poks, maksa kans sanon.

        Nii mää ole raikas nuarekas tyttö ihmine, all 50v hoikka ja kaunis, nii mu ukko ainaskii sano, et kyll sä miähii saat nii pal ko vaa su paika kestä.

        Kyll mul paika o kestäny, ukko ko rynkytti harva se ehtoo. Oli vast 38v et kyll se jakso painaa ain sillo ko se oll selvänä, joskus mu miälest liikaaki. Ei semmost rynkytyst viittinny kauaa ottaa vastaa, hullu se ol mu miälest.

        Nii et tääll mä ny sitte ole ettimäs uutta miästä ittel. Semmottos 28v - 45v mää tykkä nuaremmist ny, ne jaksaa paree painaa oikke kunnol. Mää ole ny ollu ilma miäst pia kuukaure, kuka semmost voi kestä.

        Kirjoitelkkaa mull ny si, mää jää orottamaa uutt rakkaure kukka.


    • Mitään ei tapahdu?

      @suomi24

      Ai TÄLLÄ HETKELLÄ? Treffeissä on pysyvä ja jatkuva häiriö. Miksei palvelua haluta laittaa toimimaan ja kuntoon???????????????

      Koodarit laittaa aikansa tyhjänpäiväisiin uudistuksiin, ongelmat jäävät aina korjaamatta. Itse @suomi24 ylläpito ilmoitti että kun uusi Treffit-palvelu lanseerattiiin, että nyt on 'alusta' omissa käsissä ja helppo kehittää vanhaan verrattuna. Se on nähty, se kehitys:
      http://keskustelu.suomi24.fi/node/11932678

    • pettynyt2

      VOI,VOI TEIDÄN SUOMI24 YLLÄPIDON SELITYKSET!!!! TÄLLÄ HETKELLÄ HÄIRIÖ! MIKÄHÄN OLISI SE HETKI KUN EI OLE HÄIRIÖÖ?? OTTAKAA IHMEESSÄ SINNE KORJAUS PUOLELLE AMMATTI IHMISET TIETOKONE TEKNIKOT JA INSSIT KORJAAMAAN TOISTUVIA ONGELMIA,EIKÄ NIITÄ MITÄÄN LANKKIPOIKIA JOTKA SIELLÄ YRITTÄVÄT JA SAAVAT ENEMPI HÄIRIÖITÄ AIKAAN,TÄÄ KYPSYTTÄÄ KYLLÄ KAIKKIA Suomi24 käyttäjiä!!

    • huomio!

      No hei,älkää huutako !! Eikö ole muuta elämää kun treffit.

    • ei.oo.kuvaa.

      Myös profiileissa on häiriö. Jotkut nimimerkit eivät voi ladata kuvaa profiiliinsa. Olisko aika korjata sekin vika?

    • Hei, kauankohan häiriö vielä kestää? Ei toiminut eilen eikä näköjään tänäänkään, mitä tälle treffit toiminnolle on oikein tapahtunut?

    • kieuhuukäpy

      Faking Häiriö Treffit, pelkkää häiriöö päivästä toiseen. Ois ollut kiva tietää tämä ennen kuin maksoin kalliista pluspaketista. Olette huijareita pölönaamat

    • ....

      Montako vuotta aioitte "selvittää" mistä jatkuva häiriö johtuu?

    • On se kummallista et toissailtana kaikki näkyi...nyt en nää vierailijoita enkä viesteja enkä profiiliakaan....mistäs tää johtuu?

    • Taaskaan ei toimi Treffit-toiminto...kummallista, missä vika? Toivon, että korjautuisi pian...:)

    • Eihän tämä teidän häriö olekaan kestänyt yhtäjaksoisesti kuin kolme viikkoa...todella paska palvelu..

      • ....

        Häiriö on kyllä kestänyt paljon kauemmin kuin 3 viikkoa.


    • mikaelli1

      minne menisin...olen42v ok mies,187 /84 mukiinmenevä,huunorintajuinen ja muutenkin "Kiva" kuka mut huolisi seuraansa?

    • just5

      toimiihan tää

    • tieto3

      HEI EN TIEDÄ ONKO TÄMÄ OIKEA FOORUMI KYSYÄ MUTTA MITEN VOIN VAIHTAA TUNNUKSENI TOISEEN KIITOS !!

    • tie4

      Hei en tiedä onko oikea foorumi kysyä miten voin vaihtaa tunnukseni toiseen .kiitos!!

    • ei osaa

      miten saa poistettu profiilini kokonaan ettei se riuku puoli vuotta

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannalla tänään vuorossa The Daily Show

      Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.
      Maailman menoa
      56
      7845
    2. Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut

      Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m
      Maailman menoa
      67
      5931
    3. Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!

      Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,
      Maailman menoa
      69
      5434
    4. Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.

      https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot
      Maailman menoa
      51
      5323
    5. Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään

      eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm
      Maailman menoa
      108
      4642
    6. Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"

      Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo
      Maailman menoa
      109
      2367
    7. Ei välimatka meitä erottanut

      Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e
      Ikävä
      4
      1261
    8. Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!

      Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol
      Maajussille morsian
      5
      1203
    9. Kohta taas mesikämmeneen

      Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa
      Ähtäri
      40
      1067
    10. Olin ihan varma että sä olet se oikea

      Tunteet kuitenkin kuoli käyttäytymisesi johdosta. Hyvin tehty jos oli tarkoituskin. Oppia ikä kaikki ja jotkut ei opi ko
      Ikävä
      47
      1042
    Aihe