Osaan minäkin:
Täytyy siitä huolimatta että maailmalla on viime aikoina tapahtunut paljon, todeta, että teoreettinen mielipide parantaa tulevaa taloudellista ja teollista behaviorismia.
Tilastot osoittavat, että paradoksaalinen ajattelutapa avaa itse kullekin tiedon ja ymmärryksen portin kohti reaktiota tämänhetkisen tilanteen suhteen.
Arkielämä on opettanut meille, että asennekasvatuksen yleinen käynnistäminen vaatii täsmällisyyttä ja päättäväisyyttä, ja kannustaa kehittämään yhä enemmän meitä haittaavia taakkoja.
Tapahtumat viime aikoina osoittavat, että tiedon valtatie, joka tosin jossain määrin on vanhentunut käsite, noudattaa epäilemättä ideatasolla vastuunalaisia kontradiktioita.
Yksilötasolla luulisi olevan selvää, että kokonaispoliittinen ajattelumalli järkeistää käsitystämme kyseisestä asiakokonaisuudesta, mihin tavallaan liittyy myös asianosaisiin kohdistuvia ongelmia.
On hyvin vaikea johdatella asioita siten, että verottajan toiminta tässä tilanteessa näyttää todeksi organisaatiossa toimivien vastuunalaista asennetta.
Matemaatikotkaan eivät kysele mitä numerot ovat, mutta asiatoimivaltaan sidottu valta parantaa yleispätevien toimintaohjeiden tavanomaisia käyttökohteita.
Käytännön täytyy turvautua tarkoituksenmukaisiin keinoihin, jos täsmällinen insentiivien ja disinsentiivien tarkastelu järkeistää käsitystämme kyseisestä asiakokonaisuudesta, mihin tavallaan liittyy myös organisaatiossa toimivien vastuunalaista asennetta.
Sinden viestit on kuin jollain puppugeneraattorilla luotuja.
7
204
Vastaukset
- puppulausegeneraatto
Lisää sisältöä voi luoda:
http://puppulausegeneraattori.fi/aihe/Yleinen - shrinkingdick
sindemäinen pupellus on tyypillistä skitsofreenikoille
http://www.youtube.com/watch?v=avbfd_OkLoU - shrinkingshrink
Tällainen pöpellys näyttää olevan tyypillistä idiooteille.
- Joonas_sepu
Miksi minusta vain tuntuu että tämä Sinde vain esittää jotakin henkilöä näin hankkien huonoa mainetta jollekkulle... tämän nimimerkin takana oleva on sairas itse.
- Mävaanesitänpöpiä
Niin minäkin ajattelin. Hetipä hän reagoikin.
- Ho-hoi!
Pitäisi noita rikkaruohoja jo ruveta kitkemään, kun kukkaset ei saa happea niiden alta. Pitäisiköhän palstanhotajaksi valita vaikka keski-ikäinen nainen nuoren miehen sijasta, joka vähät välittää?
- tarttis apua tuo
Sinde varmaan psykoosissa. Epäilen myös, että on joutunut kokemaan kovia, jonka takia psykoosiin joutunut.
Sinde soita sun puhelimella: 112. Ja kerro sinne sun osote.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään15213313Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen883730Venezuela on hyvä esimerkki vasemmistolaisten pahuudesta
Jokainen tietää, että Venezuelassa on pitkään ollut Chavezin ja Maduron vasemmistohallinto. Maan talous on romuttunut,1363037Martinalta vahva viesti
"Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J2711471Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?461426Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin
"-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup1571385Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh1151304Esko Eerikäinen paljastaa järkyttävän muiston lapsuudesta - Isä löytyi alastomana slummista
Esko Eerikäisen tausta on monikulttuurinen, hän muutti vain 10-vuotiaana yksin kotoaan Kolumbiasta isovanhempiensa luo S141264- 811091
Nautitko riidan haastamisesta?
Itse olen hyvin kärsivällinen ja sopuisa noin yleensä, mutta osaan tarvittaessa olla hankala. Niin metsä vastaa kuin sin2061010