Windows Phone Storessa jo 200 000 sovellusta

9154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

No en nyt tiedä että onko se määrä niin tärkeä tässä asiassa, itse haluaisin enemmän " laatu " sovelluksia.

Esim appstoressa ja google playssa molemmat lähellä miljardia jo, mutta sovelluksista paljon on täyttä kakkaa.

Äänestä
  • Tarkoitin miljoonaa )

    Äänestä

Jos sovelluksia on suuri määrä niin silloin voi löytää paremmin itselleen tarpeellisia sovelluksia.

Äänestä
  • Höpsis, juuri päinvastoin. Jos sovelluksia on suuri määrä niin silloin on entistäkin vaikeampi löytää tarpeellisia sovelluksia. Ne hukkuvat sinne pierusovellusten sekaan.

    Äänestä

Ei välttämättä jos etsii oikeilla hakusanoilla tai Googlen kautta vinkkejä.

Äänestä

Joo, olis parempi että olisi 2-3 toimivaa ohjelmaa, kun että 20-30 eikä mikään toimi kunnolla.

Äänestä
  • Olen tyytyväinen windows kaupan peleihin ja sovelluksiin ja ainakin minulla toimii hyvin, mitä enemmän sen parempi jokaiselle jotain ja haku toimii

    Äänestä

Mitä tolla Patilla tekee?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


WP Rulez kirjoitti:

http://taskumuro.com/windows-phone-storessa-jo-200-000-sovellusta

Upeeta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu