Pariskunnalle Ladyboy

elämän kipinät

Mistähän löytäisimme tällaisen elämän ilahduttajan, TAITAVAN, tällaiselle 15 vuotta naimisissa olleelle pariskunnalle Krabin Ao Nangista ? (onko suositusta, olemme molemmat hieman alle 40 vuotiaita).

Dettisivustoilla ei oikein kai löydy, mihin voimme suunnata näin joulun ja uudenvuoden aikana, jotta takkuavaan rakkauselämään tulisi sitä uutta hohtoa ?

8

1772

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hur träffä LB

      Ruotsalaisilta/saksalaisilta voi asiaa kysyä, ei vielä istu suomalaiseen kulttuuriin, olemme yhä "puussa" tällaistenkin asioihen suhteen. Ehkä 10 vuoden päästä tämäkin osataan.

      • eitäälääköö

        Kannattaa siirtyä pattaya palstalle. Kaikki konkarit siellä ovat vain leidareiden perässä. Heiltä saat vinkkejä. Normaali kohteissa heitä ei ole.


      • on taatusti
        eitäälääköö kirjoitti:

        Kannattaa siirtyä pattaya palstalle. Kaikki konkarit siellä ovat vain leidareiden perässä. Heiltä saat vinkkejä. Normaali kohteissa heitä ei ole.

        Thaimaalaiset ymmärtävät leidareita, niitä on joka kylässä. Jos nyt ketään kiinnostaa. Hua Hiniin bangkokilaiset ladyboyt menevät viikonloppuisin sankoin joukoin bailaamaan. Kyllä niitä Krabillakin on.


    • onnea etsintään

      Ao Nangista en tiedä, mutta huipputaiteilijoita löytyy Tiffany -paikoista, jotka ovat ainakin Bangkokissa ja Pattayalla, Phuketissa Simon Cabaret. Todennäköisesti Ao Nangista löytyy vastaava show-paikka myöskin.

    • Up to YOU and juu
    • voi olla hyvä valint

      Naapurin ruotsalaisilla on tällainen, korjaa mm. sähkölaitteet, autot ja mopot, kätevän tuntuinen, käynkö kysymässä mitä suosittelee. On muuten kadun nätein tyttökin eikä ikinä valita mistään.

      Pattajan, Hua Hinin ja Bangkokin "ympärivuotisilla" suomalaisilla on nykyisin näitä, kuulema käytäntö on osoittanut parhaaksi.

      Itsellä condoasujalla ei varaa eikä kai tarvetta pysyvään taloudenhoitajaan.

      • sikoja

        hyi helvetti noita ihmisiä


    • puusta kysymys ?

      Mitäs olette nyt keskenänne hommailleet ?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kaksi tyttöä putosi

      Minkä takia ne tytöt katolle oli kiivenny?
      Helsinki
      99
      3396
    2. Nyt tajusin mitä haet takaa

      En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä
      Ikävä
      41
      3153
    3. Mitä haluaisit tänään sanoa kaivatullesi?

      Onko sydämelläsi jotain?
      Ikävä
      220
      2699
    4. Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?

      En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?
      Suomussalmi
      38
      2279
    5. Kiitos kun sanoit ikävästi minulle, herkälle

      Sait kesälomani pilattua😔
      Ikävä
      32
      1609
    6. Naiselle mieheltä

      Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?
      Ikävä
      24
      1456
    7. Salilla oli toissapäivänä söpö tumma

      Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen
      Ikävä
      41
      1446
    8. Kaipaan niin....

      Aaawww mikä kaipuun tunne iski ja lujaa🥺😭❤️
      Ikävä
      13
      1325
    9. Eiii...

      Etkä! 😘
      Ikävä
      13
      1279
    10. Mikset vain

      Unohtaisi?
      Ikävä
      22
      1261
    Aihe