1,5 h aikaa lähtöön. Menemme grand Ventura resort hotelliin, jos muistan nimen oikein. Ksikki vinkit tervetulleita esim. mistä saa edullisimmat tuliaiset?
lentoasemalla lähdössä Puerto Plataan
2
577
Vastaukset
- Tiia3
Hei,mitä mieltä olet hotellista? Me suunnittelemme myös kyseistä hotellia. Mitä mieltä olet esim. Hotellin aktiviteeteista? Miten ruoka ja sen monipuolisuus?
- Kaija H
Hotelli on ihan ok. Ruoka oli hyvää lihottiin molemmat pari kiloa. Oltiin kahtena vuonna peräkkäin samassa hotellissa. Tosin siitä on kymmenen vuotta. Voitaisiin mennä uudestaankin samaan paikkaan. Sopii hyvin löhölomalle sekä aktiviteetteja kaipaavalle. Tennistä, vesijumppaa, tanssia, espanjantunteja... Tekemistä riittäää, mut käykää kattomassa Puerto platan keskustaa tai jollain retkillä. Hotellilla ette nää oikeaa elämää. Viereisessä ostoskeskuksessa oli elokuvateatteri ja kauppoja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Israel aloitti 3. maailmansodan
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011297979.html Israel se sitten aloitti näköjään kolmannen maailmansodan.3982110Kaksi vuotta
Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek121949Nainen, meidän talossa on säännöt
1. Mies on aina oikeassa. 2. Ei vastaväitteitä. 3. Mäkättäminen kielletty. 4. Suhde on tärkein. 5. Ei salaisuuksia. 6. E2501405Miksi me ei mies voida edes viestitellä irl?
En odota enkä vaadi mitään, voitaisiin vain olla yhteyksissä jollain tapaa ihan oikeasti.821049Oliko Farmi-finaalitehtävät mielestäsi tasaveroisia Lloydin ja Johannan välillä?
Onnea Farmi-voitosta, Lloyd. Et tainnut olla ihan kaikkien suosikki, mutta puskit voittoon! Oliko finaalitehtävät miel56965Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden
"Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia402938Rakennetaanko yhdessä?
Haluaisin rakentaa sun kanssa yhteistä tulevaisuutta❤️ Onko meistä siihen? Huomaan että sulta puuttuu se joku tärkeä elä39818- 56779
- 75760
Hyvää yötä mies
Nuku hyvin. Viikonloppuna on tulossa hellettä, se on mukavaa. Juhannuskin kohta. Mun tekis mieli huolehtia susta. Semmo70734