profiloin 12/32 kirjoittajan

djdjjdjdjdjjdj

Mies
Noin 40-60v
avioton
mielenterveyskuntoutuja
pakonomainen tarve jauhaa, johtuu vähälahjaisuudesta

10

201

    Vastaukset 10

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 12/32

      Nyt meni kuule aika pahasti metsään:) Taisit toivoa tuota salaa? ;)

      Profiloin sinut Olet: läski, alle 169cm pitkä, lyhyt kaula, mulkosilmäinen, huonot hampaat, kouöutuksesi: peruskoulua 15 vuotta apukoulussa, haiset pahalle, vedät Smarttia hässäkän päivässä, sinulla ei ole yhtään ystävää, olet työtön ja hullu jne jne.

      • hdjjdjd

        Olen normipainoinen 28 vuotias nainen, taustalla peruskoulu,ammattikoulu ja paraikaa ammattikorkeakoulua. Suussani on hyvät hampaat, tukkakin kasvaa. Silmät ja nenä normaalit. Olen naimisissa, 2 lasta ja koira. Ystäviä on paljon.


    • 2803335082

      Itse asiassa 12/32 on aikoinaan ollut heinätorin ent. apukoulussa.

      • dkdkjdkd

        Apukoulussa nimeomaan. Vanhanajan i-luokalla, joka oli ihan oikea termi; idioottiluokka.


    • 12/32

      Hah hah, voi tytöt tytöt:)

      • 12/32

        Joo olin siellä täytyy myöntää.
        Mut olin vain vahingoissa, kun äiti ei ymmärtänyt mua ja pakotti.


    • empatiaa sairaalle

      Häntä kohtaan pitäisi osoittaa lähinnä empatiaa. Ei terve ja täysissä mielen voimissa oleva ihminen käytä aikaansa tuollaisten kirjoittelemiseen, joten kyseessä on jollakin tavalla sairas ihminen.

      Hän tarvitsisi lähipiiriltään enemmän tukea ja luultavasti parempaa hoitoa muutenkin, mutta nämä ajat ovat mitä ovat, kun kaikki työnnetään avohoitoon ja kotiin.

      Vaihtoehtoisesti: jos ei ole sairas niin sitten lienee vähän jälkeenjäänyt. Jos on annettu lusikalla niin ei voi ottaa kauhalla. Siinäkin tapauksessa hieman säälivä empatia lienee oikea suhtautumistapa.

      Hyvää joulua itse kullekin.

      • 12/32

        Totta, olen mieleltäni sairas, mutta kukaan ei ymmärrä minua, niin haen täältä myötätuntoa ja vahvistusta heikolle itsetunnolle.


      • Tälläästä...
        12/32 kirjoitti:

        Totta, olen mieleltäni sairas, mutta kukaan ei ymmärrä minua, niin haen täältä myötätuntoa ja vahvistusta heikolle itsetunnolle.

        Hyvä kerrankin myönsit olevasi sairas kusipää, jolla on selvästi päässä joku vikana. Nyt annan vinkin: poistu jauhamasta paskaa, että me muut saadaan olla rauhassa, koska sinua ei kukaan kuuntele tai tule koskaan kuuntelemaan, kun koitat hakea täältä huomiota muilta tuolta ruikutukselta..


      • noudata 12/32
        Tälläästä... kirjoitti:

        Hyvä kerrankin myönsit olevasi sairas kusipää, jolla on selvästi päässä joku vikana. Nyt annan vinkin: poistu jauhamasta paskaa, että me muut saadaan olla rauhassa, koska sinua ei kukaan kuuntele tai tule koskaan kuuntelemaan, kun koitat hakea täältä huomiota muilta tuolta ruikutukselta..

        No mä oon niin säälittävä vatipää.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      69
      1893
    2. Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä

      Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai
      Ikävä
      366
      1209
    3. Kirjoita jotain

      Kivaa, hellää ja piristävää
      Ikävä
      140
      999
    4. Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?

      Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu
      Suomussalmi
      18
      919
    5. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      83
      667
    6. Päälle hautaus?

      Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa
      Lieksa
      104
      651
    7. Voisit nainen joskus vastata minulle

      Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.
      Ikävä
      63
      642
    8. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      41
      638
    9. On tuota ikäeroa meillä kyllä aivan liian paljon

      Etsi samanikäistä kuin olet, niin minäkin.
      Ikävä
      49
      570
    10. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      57
      547
    Aihe