profiloin 12/32 kirjoittajan

djdjjdjdjdjjdj

Mies
Noin 40-60v
avioton
mielenterveyskuntoutuja
pakonomainen tarve jauhaa, johtuu vähälahjaisuudesta

10

148

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 12/32

      Nyt meni kuule aika pahasti metsään:) Taisit toivoa tuota salaa? ;)

      Profiloin sinut Olet: läski, alle 169cm pitkä, lyhyt kaula, mulkosilmäinen, huonot hampaat, kouöutuksesi: peruskoulua 15 vuotta apukoulussa, haiset pahalle, vedät Smarttia hässäkän päivässä, sinulla ei ole yhtään ystävää, olet työtön ja hullu jne jne.

      • hdjjdjd

        Olen normipainoinen 28 vuotias nainen, taustalla peruskoulu,ammattikoulu ja paraikaa ammattikorkeakoulua. Suussani on hyvät hampaat, tukkakin kasvaa. Silmät ja nenä normaalit. Olen naimisissa, 2 lasta ja koira. Ystäviä on paljon.


    • 2803335082

      Itse asiassa 12/32 on aikoinaan ollut heinätorin ent. apukoulussa.

      • dkdkjdkd

        Apukoulussa nimeomaan. Vanhanajan i-luokalla, joka oli ihan oikea termi; idioottiluokka.


    • 12/32

      Hah hah, voi tytöt tytöt:)

      • 12/32

        Joo olin siellä täytyy myöntää.
        Mut olin vain vahingoissa, kun äiti ei ymmärtänyt mua ja pakotti.


    • empatiaa sairaalle

      Häntä kohtaan pitäisi osoittaa lähinnä empatiaa. Ei terve ja täysissä mielen voimissa oleva ihminen käytä aikaansa tuollaisten kirjoittelemiseen, joten kyseessä on jollakin tavalla sairas ihminen.

      Hän tarvitsisi lähipiiriltään enemmän tukea ja luultavasti parempaa hoitoa muutenkin, mutta nämä ajat ovat mitä ovat, kun kaikki työnnetään avohoitoon ja kotiin.

      Vaihtoehtoisesti: jos ei ole sairas niin sitten lienee vähän jälkeenjäänyt. Jos on annettu lusikalla niin ei voi ottaa kauhalla. Siinäkin tapauksessa hieman säälivä empatia lienee oikea suhtautumistapa.

      Hyvää joulua itse kullekin.

      • 12/32

        Totta, olen mieleltäni sairas, mutta kukaan ei ymmärrä minua, niin haen täältä myötätuntoa ja vahvistusta heikolle itsetunnolle.


      • Tälläästä...
        12/32 kirjoitti:

        Totta, olen mieleltäni sairas, mutta kukaan ei ymmärrä minua, niin haen täältä myötätuntoa ja vahvistusta heikolle itsetunnolle.

        Hyvä kerrankin myönsit olevasi sairas kusipää, jolla on selvästi päässä joku vikana. Nyt annan vinkin: poistu jauhamasta paskaa, että me muut saadaan olla rauhassa, koska sinua ei kukaan kuuntele tai tule koskaan kuuntelemaan, kun koitat hakea täältä huomiota muilta tuolta ruikutukselta..


      • noudata 12/32
        Tälläästä... kirjoitti:

        Hyvä kerrankin myönsit olevasi sairas kusipää, jolla on selvästi päässä joku vikana. Nyt annan vinkin: poistu jauhamasta paskaa, että me muut saadaan olla rauhassa, koska sinua ei kukaan kuuntele tai tule koskaan kuuntelemaan, kun koitat hakea täältä huomiota muilta tuolta ruikutukselta..

        No mä oon niin säälittävä vatipää.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jalankulkija kuoli. Poliisi etsii mustaa BMW Coupe -autoa, jossa on punertavat vanteet.

      Jalankulkija kuoli jäätyään auton alle Joensuussa – kuljettaja pakeni, poliisi pyytää havaintoja https://www.mtvuutiset.
      Joensuu
      226
      4964
    2. Mikä vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?

      Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin sinne tyhjään tilaan, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki
      Maailman menoa
      63
      3347
    3. Ohjelma "Rikollisjengien Ruotsi" hyvin paljasti jakautuneen maan

      eli ns. ruotsalaiset yhdellä puolella, muslimit ja muut kehitysmaalaiset toisella puolella. Siinäkin hyvin näki mitä ma
      Maailman menoa
      36
      2985
    4. PÄIVÄN PARAS: Nigerialainen haki turvapaikkaa Suomesta, lähti takas huilaamaan

      kotimaahansa, koska turvapaikan saaminen kesti niin kauan. Ja tämän kertoo ihan Yle, eikä yhtään toimittaja kyseenalaist
      Maailman menoa
      84
      2973
    5. Vassarina hymyilyttää vaurastuminen persujen kustannuksella

      Olen sijottanut määrätietoisesti osan Kelan tuista pörssiosakkeisiin, ja salkku on paisunut jo toiselle sadalle tuhanne
      Maailman menoa
      61
      2842
    6. Riikka runnoo: Elisalta potkut 400:lle

      Erinomaisen hallitusohjelman tavoite 100 000 työllistä lisää yksityisellä sektorilla on kohta saavutettu. Toivotaan toiv
      Maailman menoa
      90
      2675
    7. Pidennetään viikko 8 päiväiseksi

      Ja jätetään työpäivien määrä nykyiseen 5:een. Tuo olisi kompromissiratkaisu vellovaan keskusteluun työajan lyhentämisest
      Maailman menoa
      14
      2401
    8. Pääseekö kuka tahansa hoitaja katselemaan kenen tahansa ihmisen terveystietoja?

      "Meeri selaili puhelinta uteliaisuuttaan ja katuu nyt – Moni hoitaja on tehnyt saman rikoksen Tuttujen ihmisten asiat k
      Maailman menoa
      103
      2217
    9. Miksi eristäydyt?

      Onko jokin syy kun vetäydyt omiin oloihin?
      Ikävä
      150
      1578
    10. Vapaa- ajan asunto palanut Haapavedellä

      Haapavesi päässyt Iltalehteen Vapaa- ajan asunto palanut 35 neliötä palanut. Missä päin tämä on ollut? Poliisin tutkinn
      Haapavesi
      9
      1270
    Aihe