Mies
Noin 40-60v
avioton
mielenterveyskuntoutuja
pakonomainen tarve jauhaa, johtuu vähälahjaisuudesta
profiloin 12/32 kirjoittajan
10
136
Vastaukset
- 12/32
Nyt meni kuule aika pahasti metsään:) Taisit toivoa tuota salaa? ;)
Profiloin sinut Olet: läski, alle 169cm pitkä, lyhyt kaula, mulkosilmäinen, huonot hampaat, kouöutuksesi: peruskoulua 15 vuotta apukoulussa, haiset pahalle, vedät Smarttia hässäkän päivässä, sinulla ei ole yhtään ystävää, olet työtön ja hullu jne jne.- hdjjdjd
Olen normipainoinen 28 vuotias nainen, taustalla peruskoulu,ammattikoulu ja paraikaa ammattikorkeakoulua. Suussani on hyvät hampaat, tukkakin kasvaa. Silmät ja nenä normaalit. Olen naimisissa, 2 lasta ja koira. Ystäviä on paljon.
- 2803335082
Itse asiassa 12/32 on aikoinaan ollut heinätorin ent. apukoulussa.
- dkdkjdkd
Apukoulussa nimeomaan. Vanhanajan i-luokalla, joka oli ihan oikea termi; idioottiluokka.
- 12/32
Hah hah, voi tytöt tytöt:)
- 12/32
Joo olin siellä täytyy myöntää.
Mut olin vain vahingoissa, kun äiti ei ymmärtänyt mua ja pakotti.
- empatiaa sairaalle
Häntä kohtaan pitäisi osoittaa lähinnä empatiaa. Ei terve ja täysissä mielen voimissa oleva ihminen käytä aikaansa tuollaisten kirjoittelemiseen, joten kyseessä on jollakin tavalla sairas ihminen.
Hän tarvitsisi lähipiiriltään enemmän tukea ja luultavasti parempaa hoitoa muutenkin, mutta nämä ajat ovat mitä ovat, kun kaikki työnnetään avohoitoon ja kotiin.
Vaihtoehtoisesti: jos ei ole sairas niin sitten lienee vähän jälkeenjäänyt. Jos on annettu lusikalla niin ei voi ottaa kauhalla. Siinäkin tapauksessa hieman säälivä empatia lienee oikea suhtautumistapa.
Hyvää joulua itse kullekin.- 12/32
Totta, olen mieleltäni sairas, mutta kukaan ei ymmärrä minua, niin haen täältä myötätuntoa ja vahvistusta heikolle itsetunnolle.
- Tälläästä...
12/32 kirjoitti:
Totta, olen mieleltäni sairas, mutta kukaan ei ymmärrä minua, niin haen täältä myötätuntoa ja vahvistusta heikolle itsetunnolle.
Hyvä kerrankin myönsit olevasi sairas kusipää, jolla on selvästi päässä joku vikana. Nyt annan vinkin: poistu jauhamasta paskaa, että me muut saadaan olla rauhassa, koska sinua ei kukaan kuuntele tai tule koskaan kuuntelemaan, kun koitat hakea täältä huomiota muilta tuolta ruikutukselta..
- noudata 12/32
Tälläästä... kirjoitti:
Hyvä kerrankin myönsit olevasi sairas kusipää, jolla on selvästi päässä joku vikana. Nyt annan vinkin: poistu jauhamasta paskaa, että me muut saadaan olla rauhassa, koska sinua ei kukaan kuuntele tai tule koskaan kuuntelemaan, kun koitat hakea täältä huomiota muilta tuolta ruikutukselta..
No mä oon niin säälittävä vatipää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli
Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei1956828- 1592016
- 1131668
- 511370
Suureksi onneksesi on myönnettävä
Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️551218Möykkähulluus vaati kuolonuhrin
Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢501088Älä mies pidä mua pettäjänä
En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu991055Reeniähororeeniä
Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?6967Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.
Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan251934- 41919