Auttakaa!

Gtavattuilee

Kertokaa gta5 passikoodi xbox360?? En tiedä mikä se on ja se konsoli vinkuu sitä!!

5

168

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • gtaK18perkele

      Avuton lapsi se on siinä vitun paketissa jos aktivointikoodia tarkotat.

    • Ak47

      Saatanan kersa, ei sulla kuuluisi edes olla sitä peliä. SE ON SYYSTÄ K18!!!!

      • Gtavittuilee

        Vai niin ja mistäs sie luulet etten olis jo yli 18? Ja vitut on paketissa saatana retardi vaan se pitää resultoida ja sit luoda. Hyvä se on siinä anonyyminä huutaa. "saatanan kersa"? kyl on taas asiallisia vastauksia. En tarkota aktivointia! LUE SUN SILMIL ÄLÄ PERSE SILMIL VITUN IDIOTTI!


      • gtaK18perkele
        Gtavittuilee kirjoitti:

        Vai niin ja mistäs sie luulet etten olis jo yli 18? Ja vitut on paketissa saatana retardi vaan se pitää resultoida ja sit luoda. Hyvä se on siinä anonyyminä huutaa. "saatanan kersa"? kyl on taas asiallisia vastauksia. En tarkota aktivointia! LUE SUN SILMIL ÄLÄ PERSE SILMIL VITUN IDIOTTI!

        Jaa kuka huutaa anonyyminä? :D


    • Kanssagtafanittaja83

      Ja nämäkin kaksi voi pitää ne päänsä kiinni, kun ei vielä nähtävästi edes osaa kirjoittaa oikeanlaisesti! Joo totta, että se resultointi on aina oma hommansa ja kun luo sen familykoodin niin aina se ekaksi laitettu on se koodi. Juurikin ikärajojen takia se lapsilukitus on hyvä olla päällä. Itsekin sen kanssa tuskailin, koska xbox360 on oikeasti monimutkainen vehje. Ja ei vain gta peleissä vaan muissakin. Alkoi vituttamaan kyllä itseäkin, kun sitä ekaa kertaa asenteli.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kysely : Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan

      Ylen kysely: Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan – eivät edes halli­tus­puolueiden omat kannattajat Kes
      Hallitus
      136
      1557
    2. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      143
      1373
    3. Kelan mukaan veronpalautukset ovat tuloa tuet lähti

      https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000012225387.html Verohallinnon maksama veronpalautus tulee niille, jotka ovat mak
      Maailman menoa
      118
      861
    4. Sinkkujen tilanne kiinassa katastrofaalinen

      800 naista osallistui sinkkujen iltaan, paikalle saapui 0 miestä. Ei mahdollisuuksia, kun nainen on 38 -vuotias, ja
      Sinkut
      123
      826
    5. Mies, minkä tiedon juuri nyt haluaisit

      tietää hänestä, naisesta?
      Ikävä
      77
      785
    6. 56
      741
    7. Minne katosi Sofian Jeff-rakas ystävä?

      Seiskalehden mukaan Jeffreytä ei ole näkynyt, kuin kesäkuussa maininta Sofian ommissassa insramissa. Onko jo tullut ero
      Kotimaiset julkkisjuorut
      149
      592
    8. Aloitan kiertotalouden

      Aloitin tänään kiertotalouden, ei mulla nyt oikeastaan muuta MOI
      Lieksa
      37
      571
    9. Stubbin ylimielinen uho vie Suomea sotaan!!?

      https://m.youtube.com/watch?v=aQ3c540lm9o Miten voi olla että maamme presidentii toimii näin vastuuttomasti kuten hölöt
      Maailman menoa
      295
      568
    10. Kuka hukkui

      Kuka hukkui eilen kätkytniementiellä?
      Pyhäjärvi
      6
      540
    Aihe