Ei ainakaan 12/32 itse!
Kuka kirjoittaa 12/32 nimimerkillä?
9
193
Vastaukset
- 12/32
Joo. Mun pitääkin ilmoittaa omista törkeyksistä ja herkkänahkaisuudesta sinne.
En voi mennä edes kotiin kasvamaan. - 12/32(orig)
En ole moneen päivään käynyt kirjoittekemassa, kun en ole ollut töissäkään.
Nyt on Jouluaatto ja olen töissä. Jouluhan on alallamme vilkkain päivä, koska Jouluna monessa perheessä tunnelma kiristyy. Toinen aalto tulee tuossa tammikuun lipulla, kun Visa-lasku tulee.
Hyvää Joulua kaikille ja muistakaa 12/32, niin pääsette vähemmällä ja nautitte elämästä. - 12/32 (orig)
Olen hyvin pöyristynyt kun minua on loukattu. Minä itse olen aina todella asiallinen ja kohtelias kaikille. Jos en olekkaan, niin MINULLA on toki oikeus olla ällöttävä muita kohtaan. Eihän Jumalaa vastaan saa sanoa ilman haukkumisia.
Minä jatkan töissä näitä suuruudenhulluja kuvitelmia ja toivon, että ensi vuonna osaisin edes hiukan käyttäytyä ja tajuaisin olevani pelkkä ihminen.
Muistakaa 12/32, ettei teistäkin tule pikkusieluisia palstahäiriköitä.- Ehkäisy kuntoon
Pikkusieluisia ovat kyllä nämä jotka tekee pentuja kun muutkin ja muiden haitolle. Heissä on itsessäänkin taakkaa muille, niin vielä jakaannutaan. Maailmassa on liikaa ihmisiä ja niin on Suomessakin!
- ehkäisy kuntoon12/32
Ehkäisy kuntoon kirjoitti:
Pikkusieluisia ovat kyllä nämä jotka tekee pentuja kun muutkin ja muiden haitolle. Heissä on itsessäänkin taakkaa muille, niin vielä jakaannutaan. Maailmassa on liikaa ihmisiä ja niin on Suomessakin!
Harmi, että itsekin olen hankkinut lapsia. Kadun sitä aina.
- anna meidän keskuste
Aika tekopyhää ilmoittaa ylläpitoon. Ihan kuin itse olisit ollut kunnolla.
- Mt-toimistoon yhteys!
Keskustelkaa psykologille te joilla 12/32 ei toteudu!
- Mt-toimistoon yhteys
Mt-toimistoon yhteys! kirjoitti:
Keskustelkaa psykologille te joilla 12/32 ei toteudu!
Mulla se toteutui vain sen takia, kun vaimo ei tullut millään paksuksi. Saattoi johtua niistä taudeista.
Itse käyn usein psykiatrilla ja vaimo myös.
- otan osaa
Aika skitso kyllä. Keskustelee itsensä kanssa :DD
Vaikka ei sillä mitään väliä ole. Kukaan ei jaksa ottaa noin skitson juttuja tosissaan. Antaa pojan huvitella, koska ei sillä näy olevan parempaakaan tekemistä. Mielenterveystapauksia täytyy ymmärtää ja ymmärtää suhtautua suopean säälivästi.
Hyvää joulua itse kullekin!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 352156
- 841283
- 561258
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...321172- 631151
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä39864Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.122749- 27694
Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan55555Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi20541