Ei ainakaan 12/32 itse!
Kuka kirjoittaa 12/32 nimimerkillä?
9
185
Vastaukset
- 12/32
Joo. Mun pitääkin ilmoittaa omista törkeyksistä ja herkkänahkaisuudesta sinne.
En voi mennä edes kotiin kasvamaan. - 12/32(orig)
En ole moneen päivään käynyt kirjoittekemassa, kun en ole ollut töissäkään.
Nyt on Jouluaatto ja olen töissä. Jouluhan on alallamme vilkkain päivä, koska Jouluna monessa perheessä tunnelma kiristyy. Toinen aalto tulee tuossa tammikuun lipulla, kun Visa-lasku tulee.
Hyvää Joulua kaikille ja muistakaa 12/32, niin pääsette vähemmällä ja nautitte elämästä. - 12/32 (orig)
Olen hyvin pöyristynyt kun minua on loukattu. Minä itse olen aina todella asiallinen ja kohtelias kaikille. Jos en olekkaan, niin MINULLA on toki oikeus olla ällöttävä muita kohtaan. Eihän Jumalaa vastaan saa sanoa ilman haukkumisia.
Minä jatkan töissä näitä suuruudenhulluja kuvitelmia ja toivon, että ensi vuonna osaisin edes hiukan käyttäytyä ja tajuaisin olevani pelkkä ihminen.
Muistakaa 12/32, ettei teistäkin tule pikkusieluisia palstahäiriköitä.- Ehkäisy kuntoon
Pikkusieluisia ovat kyllä nämä jotka tekee pentuja kun muutkin ja muiden haitolle. Heissä on itsessäänkin taakkaa muille, niin vielä jakaannutaan. Maailmassa on liikaa ihmisiä ja niin on Suomessakin!
- ehkäisy kuntoon12/32
Ehkäisy kuntoon kirjoitti:
Pikkusieluisia ovat kyllä nämä jotka tekee pentuja kun muutkin ja muiden haitolle. Heissä on itsessäänkin taakkaa muille, niin vielä jakaannutaan. Maailmassa on liikaa ihmisiä ja niin on Suomessakin!
Harmi, että itsekin olen hankkinut lapsia. Kadun sitä aina.
- anna meidän keskuste
Aika tekopyhää ilmoittaa ylläpitoon. Ihan kuin itse olisit ollut kunnolla.
- Mt-toimistoon yhteys!
Keskustelkaa psykologille te joilla 12/32 ei toteudu!
- Mt-toimistoon yhteys
Mt-toimistoon yhteys! kirjoitti:
Keskustelkaa psykologille te joilla 12/32 ei toteudu!
Mulla se toteutui vain sen takia, kun vaimo ei tullut millään paksuksi. Saattoi johtua niistä taudeista.
Itse käyn usein psykiatrilla ja vaimo myös.
- otan osaa
Aika skitso kyllä. Keskustelee itsensä kanssa :DD
Vaikka ei sillä mitään väliä ole. Kukaan ei jaksa ottaa noin skitson juttuja tosissaan. Antaa pojan huvitella, koska ei sillä näy olevan parempaakaan tekemistä. Mielenterveystapauksia täytyy ymmärtää ja ymmärtää suhtautua suopean säälivästi.
Hyvää joulua itse kullekin!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mieleni harhailee sinussa
Uskon että tykkäät minusta. On vain yksi elämä. Silti jään paikoilleni ja odotan että jokin muuttuu. Menin palasiksi, ei215404- 501421
- 11837
- 47809
Missä olitte kun oli teidän tähän saakka kaunein yhteinen hetki?
Me olimme rannalla erään kiven päällä❤️58798Mitä teet nainen
Jos saat tietää että mies on elänyt yksinäistä ja rauhallista elämää sinua kaivaten, ei ole ollut muiden naisten kanssa,52787- 46782
Mitä vastaisit
Jos kysyisin, että lähdettäisiinkö lenkille yhdessä? Vain sinä ja minä, kaksin? Miehelle49776Joko Martinalla uusi aviomies hakusessa
Onko jo Raya sovellukseen laitettu uusi vetoomus vetämään... ja mistähän maasta mahtaa olla seuraava sulhasehdokas. Suom132765Onko oikein? Kaikki naiset "jäivät rannalle" Maajussille morsian -pääsarjasta - He ovat mukana!
JES, Maajussille morsian starttaa ja tiedossa on tuttuun tyyliin kaksi eri ohjelmaa: Maajussille morsian ja Maajussille8754