:)

Onks se yks merkki kiinnostuksesta/ihastumisesta, jos jätkällä ei oo tapan laitella viesteihin hymynaamoi mut sit laittaa mulle joskus ja oon tyttö?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Joo tää on nyt ihan tyhmä kyssä mut voiks joku vastaa nopee :))

Äänestä

No kyllä mä aika paljon hymiöitä käytän kaikkien kanssa jutellessa. Mut ehkä jos se ei sit yleensä laittele hymiöitä niin sit voi olla jotakin ihan pientä :)

Äänestä
  • Kivaa :D kiitti!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hymynaama kirjoitti:

Onks se yks merkki kiinnostuksesta/ihastumisesta, jos jätkällä ei oo tapan laitella viesteihin hymynaamoi mut sit laittaa mulle joskus ja oon tyttö?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu