haluan halin:(

Joo eli oon 14v poika ja oon jo kauan ollu hellyydentarpeessa:(aina vaan haluisin halata ja pidellä jotai mun ikästä tyttöö:(
3316
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Itellä on kanssa just samanlaisia fiiliksiä. Ehkä sitten joskus se tosi ihana tyttö löytyy jostakin jonka kanssa viettää aikaa... Kannattaa ahatella positiivisesti, kun joskus löydät sen tytön sitten niin ainakin osaat arvostaa suhdetta paremmin :)

Äänestä

tiiäkkö niikyl joskus löydät jos vaan jaksat ettii.. itellä kesti sen 15v löytää ja sen päällevielä 2v "lämmittelyä" ekaks se vihas mua mutta rakastin niin kovaa että oli pakko saada omaksi! :D

Äänestä

... Kyllä sä vielä sen ihanan löydät.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Haluan Halin kirjoitti:

Joo eli oon 14v poika ja oon jo kauan ollu hellyydentarpeessa:(aina vaan haluisin halata ja pidellä jotai mun ikästä tyttöö:(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu