Minne ensi jouluksi?

Äiti sekä lähes 16- vuotias tytär.
Kohteessa pitäisi olla lämmintä, hyviä rantoja, shoppailumahdollisuuksia ja turvallista.
Ehdotelkaa omia suosikkejanne :) Kanariansaaret on poissuljettuja, sillä niissä on kierrelty ihan tarpeeksi.
2176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Thaimaa on takuuvarma paikka :)

Äänestä

Minustakin Thaimaa kuulostaisi aikalailla toiveisiisi sopivalla. Jos taas haluatte paikkaan, jossa ei ole ihan yhtä monta suomalaista, voi suunnata matkat esimerkiksi Dubaihin. Lisätietoja näistä kohteista löytyy mm. osoitteista http://www.huippumatkailu.fi/äkkilähdöt-thaimaa ja http://www.huippumatkailu.fi/äkkilähdöt-dubai.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minnelähtis kirjoitti:

Äiti sekä lähes 16- vuotias tytär.
Kohteessa pitäisi olla lämmintä, hyviä rantoja, shoppailumahdollisuuksia ja turvallista.
Ehdotelkaa omia suosikkejanne :) Kanariansaaret on poissuljettuja, sillä niissä on kierrelty ihan tarpeeksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu