Vertaistukea ja kaveri=)

18+3

Moi! Tällä yks ent.vl. En ole kuulunut liikkeeseen moniin vuosiin, mutta koko sukuni kyllä. Jätin kaverinhaku ilmoituksen tuonne lesbot-palstalle, mutta sitten mieleeni tulikin että tännehän kirjoitan osoitteeni ihan vaan sitä varten jos joku kaipaa juttuseuraa ent.vl nykyään kaapista tulleelta lesbolta! Olen hyvin perillä näissä vl-jutuissa, ja olen hyvin kiinnostunut aiheesta, mutta minä olen kuitenkin ateisti.


Jos kaipaat juttuseuraa, [email protected]

Ihanaa joulua kaikille!!

2

254

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • countryy

      Minkä ikäinen olet?

      Olen itse (vielä toistaiseksi) vl ja suuntautumiseni on ollut pitkään yksi iso kysymysmerkki, päätin sitten olla lokeroimatta itseäni mihinkään. Mutta haluaisin jutella jollekkin jolla on/on ollut samanlainen tilanne.

      • vaikeaa

        Täällä olis yks parikymppinen samanlaisessa tilanteessa oleva... Olis kiva vaihtaa ajatuksia. Mitenhän suhun saisi yhteyden?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitkä asiat

      tekevät vaikeaksi kohdata kaivattusi?
      Ikävä
      73
      893
    2. Miltä se tuntuu

      Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s
      Ikävä
      104
      768
    3. 54
      713
    4. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      41
      684
    5. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      644
    6. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      44
      640
    7. En mahda sille mitään

      Olet ihanin ja tykkään sinusta todella paljon.
      Ikävä
      31
      629
    8. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      34
      577
    9. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      50
      570
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      38
      516
    Aihe