Ruotsalaisen (epä)onnenpäivä

*RAUTANYRKKI*

Ruotsalainen heräsi ja astuessaan sängystä, ote lipesi. Kaatui suoraan rikkalapioon, joka upposi PERSEESEEN.
Kavuttuaan ylös, meni ruotsalainen pesemään hampaitaan. Hammasharja suussaan istui hän pöntön kannen päälle, jolle poikaystävä oli jättänyt oman harjansa, joka sitten upposikin syvälle PERSEESEEN.
Koko päivä oli muuten normaali ja sujui hyvin. Ongelmana joka käänteessä tuntuivat olevan esineet oudoissa paikoissa ja kaikenlainen tohelointi, joka saattoi ne tunkeutumaan ruotsalaisen PERSEESEEN.
Illalla ruotsalainen oli menossa viimein nukkumaan, mutta hermot olivat jo riekaleina. Viime töikseen otti hän tohvelin jalastaan ja laittoi sen hellästi tulpaksi PERSEESEEN.

2

959

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • inhoava

      RAUTANYRKKI osaisit lopettaa sulla on vittu varmaan maailman tyhmimmät jutut sä oot sitä itsekin.

      • Ban

        Rautanyrkki on kuningas. Hälle pitäis avata ihan oma personalforum. Kaikki Rautanyrkin helmet saman katon alle!!!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta

      Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html
      Maailman menoa
      617
      1633
    2. Anteeksi arkuuteni

      Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän
      Ikävä
      44
      877
    3. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

      https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
      Maailman menoa
      487
      753
    4. Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?

      Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll
      Iisalmi
      14
      743
    5. kenen näköinen

      kaivattusi on ?
      Ikävä
      45
      662
    6. Mikä on ollut

      Söpöintä välillämme?
      Ikävä
      41
      614
    7. Tykkäätköhän vielä minusta?

      Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin
      Ikävä
      30
      566
    8. Hyvännäköinen pakkaus

      Olet hyvännäköinen pakkaus nainen.
      Ikävä
      32
      533
    9. Olet ihana

      Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩‍❤️‍👩❤️😼😘
      Ikävä
      37
      510
    10. Vihervasemmistofeministinaisasianaiset

      Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE
      Sinkut
      161
      498
    Aihe