Sivu on lyhyessä ajassa edennyt paljon ja olen nyt juuttunut aktiivisesti pelailemaan tai ainakin käymään ja kommentoimaan. Vähän nyppii noi kaksintaistelut joten jätän sen homman kokonaan ellei joku haasta. Pyörittelen mieluummin sooseja, vaatii edes vähän keskittymistä ja paneutumista. Dueleissa pelaajat jauhaa sitä samaa yksinkertaista taikaa koska muut taiat ei yksinkertaisesti kannata jollei halua sata varmasti hävitä. Toivottavasti ylläpito tekee pian muutoksia mokomaan pisteytyssysteemiin.
Mun nick on MidnightPhoenix10154 ja olen Korpinkynnessä mikä aluksi oli pettymys mutta hetken sulateltua sopii mulle hyvin. Kaikki saa lisätä kaveriksi, etenkin muut korpit. Voin lähettää tarpeellisia eineksiä.
Liittykää, hakekaa Ollivandersilta oma taikasauva ja lähtekää lajitteluhatun tuomittavaksi. Valinta perustuu teille esitettyihin kysymyksiin joihin toivottavasti vastaatte rehellisesti :)
Pottermore.com duelit
MidnightPhoenix
0
191
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 15110934
- 525220
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html452433- 302133
Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia131701Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,421544Tiedän kuka sinä noista olet
Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta301241Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v351166Daniel Nummelan linjapuhe 2025
Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo92935TÄSTÄ TAITAA TULLA SUOMEN HISTORIAN SUURIN USKONNONVAPAUDEN OIKEUDENKÄYNTI.
Sinun täytyy hyväksyä se että jos sinä vetoat uskonnonvapauteen, silloin sinun tulee antaa myös muille vastaava vapaus o317892