TV-Sopin Easy Mop???

TV shopissa on kuulemma myynnissä tuollainen, lausutaan iismoppi. Se lakaisee veroprosentin sataan kymmenessä vuodessa ja palvelut nollaan. Aika pöheä vehje.
14142
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Onks Funny Car Centerissä hyviä tarjouksia?

Äänestä
  • Ben Donsson americasta on luvannut kaikille Hämyliläisille Cryshlerit 3 tuuman pakoputkella ja takaspoilerilla kunhan autotalon 12 kerrosta on saatu kaupunkilaisten rahalla valmiiksi.

    Äänestä

  • chrysler moppaaa kirjoitti:

    Ben Donsson americasta on luvannut kaikille Hämyliläisille Cryshlerit 3 tuuman pakoputkella ja takaspoilerilla kunhan autotalon 12 kerrosta on saatu kaupunkilaisten rahalla valmiiksi.

    Iltaa Kari! Kolme viestiä samasta ip numerosta putkee. Hyvä saavutus.

    Äänestä

  • Lämminonnittelija kirjoitti:

    Iltaa Kari! Kolme viestiä samasta ip numerosta putkee. Hyvä saavutus.

    Huomenta Iisakki, se on muuten ip-osoite eikä ip-numero.
    Mitenkä moppaa näin sunnuntaina?H

    Äänestä

  • moppaamalla pyhdasta kirjoitti:

    Huomenta Iisakki, se on muuten ip-osoite eikä ip-numero.
    Mitenkä moppaa näin sunnuntaina?H

    Huomenta Kari!

    Äänestä

Tälläinen henkilöönkäypä viiduilu loppuu vuoden alusta, kun julkisuuden henkilötkin saavat saman suojan kuin yksityishenkilöt. SCC ei ole Kiemungin vika. Hänet laitettiin sinne puoliväkisin, kun muut olivat pelkureita. Kysy vaikka kehkestä. Kehken asia on pitää seutukannalle pyrkivien yritysten puolta. Siinä Kiemunki ei todellakaan ole epäonnistunut vaan pikemminkin tehnyt kaikkensa ellei jopa uhrautunut asian puolesta. Tekis mieli vähän niistää näiden virnuilijoiden nenät.

Äänestä
  • Missä tässä ketjussa on Kiemunki mainittu? Onko lääkkeet otettu?

    Äänestä

  • otettu lääke auttaa kirjoitti:

    Missä tässä ketjussa on Kiemunki mainittu? Onko lääkkeet otettu?

    Juuri mainitsit mutta et ilmeisesti ymmärrä lukemaasi perzikki.

    Äänestä

  • Oliko Kiemunki ainoa joka ei epäillyt SCC:tä kiina-huijaukseksi? Vai halusiko vain hallituspalkkiot?

    Äänestä

  • ornesaaj#aaaa kirjoitti:

    Oliko Kiemunki ainoa joka ei epäillyt SCC:tä kiina-huijaukseksi? Vai halusiko vain hallituspalkkiot?

    Hankkeella on laaja tuki aina perzukkeja mukaanlukien.

    Äänestä

Kyllä vaan. Muita vapaaehtoisia ei löytynyt, joten otettiin sitten "pätevin"

Äänestä
  • Johtava perzukkipannulappu pyrki ja paikka luvattiin jo sille mutta tehtiin perzikit.

    Äänestä

  • Maggaravälivetos kirjoitti:

    Johtava perzukkipannulappu pyrki ja paikka luvattiin jo sille mutta tehtiin perzikit.

    Missä tässä ketjussa on Kari mainittu? Onko lääkkeet otettu?

    Äänestä

  • Ota niin auttaa kirjoitti:

    Missä tässä ketjussa on Kari mainittu? Onko lääkkeet otettu?

    Heinillä ollut huono joulu, pikku pöhnössä ollut.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Easy Mop rules ok! kirjoitti:

TV shopissa on kuulemma myynnissä tuollainen, lausutaan iismoppi. Se lakaisee veroprosentin sataan kymmenessä vuodessa ja palvelut nollaan. Aika pöheä vehje.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu