Hei,hieman itsestä hiljattain eronnut 26v nainen. Rakastuin uuteen mieheen ja nyt hän jätti minut. Löydänkö uutta vai palaanko vielä yhteen tämän miehen kanssa?
Tuntuu kun sydän revittäisiin irti.
Aikaisemmi vuosia sitten minulle on ennustettu kahta lasta mutta kärsin lapsettomuudesta,tuleeko minusta koskaan äitiä?
voisiko joku kertoa vuodesta 2014
4
82
Vastaukset
Hei
sinähän olet nuori kuin peikkosen poikanen!
sinusta tulee äiti sitten, kun pesä on valmis, eikö niin ?
no, minä en voi kertoa vuodesta 2014, koska en tunnista aikaa omassa tulevaisuuden käsityksessäni. minä kerron aina energioista ja tapahtumista, ilman aikaa. mutta jos sopii, katson sinuun tarkemmin ilman aikarajoituksia.
tuo teidän suhteenne ei tainnut vielä kehittyä kovin pitkälle. fyysisesti ja tunteiden lataamana kyllä, mutta ette vielä tunteneet toisianne pohjimmiltaan.
siihen on monta syytä. sinä näyt liikkuvan sellaista toivetta kohti, mitä olet jo kauan hautonut mielessäsi. se on hyvä asia ja sitä kannattaa jatkaa!
tässä näkyy myös toinen nainen, jonka sinä uskot olevan vilpillinen tai kateellinen. anna hänelle mahdollisuus, hän haluaa oikeasti olla ystäväsi.
uskonto on sinulle pelottava asia, olet heidän kanssaan varovainen. he uskovat edustavansa parempaa toisenlaista maailmaa, heistä ei tule sinun ystäviä.
kyllä minäkin näen 2 lasta, mutta ajasta en voi puhua. kaikki aikanaan! joko tässä on siskon lapsia, tai muuten hyvän ystävättären lapsia, kuitenkin heidän kanssaan sinä voit "harjoitella" jos niin tahdot.
t. Keskiyö- sydänrikki
Kiitos sinulle :)
Todellakin tässä on ollut eräs nainen meidän ja tämän uuden miehen välillä.
Siskoa ei minulla ole.
Mutta käytänkö turhaa energia tähän uuteen mieheen vai menenkö uusia tuulia kohti?Hei
kuulehan, anna mennä ihan niinkuin sydämestä tuntuu!
nyt älä enää elä säästöliekillä, heitä turhat omattunnot nurkkaan ja nauti elämästä.
näiden "uskovaisten" kanssa pitää sitten olla erikoisen varovainen. he eivät halua mitään, mutta lopulta haluavat rahaa ja vaikka mitä.
kyllä sinä pärjäät, ole vain rohkea ja oma itsesi. sinulla on ihana huumorintaju, osaat hihitellä itseksesi ja se on ihanaa!
älä tuhlaa mitään energiaa, vastaat vain siihen mitä saat, mutta älä anna kaikkea itsestäsi, olethan arvokas nainen!
t. Keskiyö- sydänrikki
tuntijasi kirjoitti:
Hei
kuulehan, anna mennä ihan niinkuin sydämestä tuntuu!
nyt älä enää elä säästöliekillä, heitä turhat omattunnot nurkkaan ja nauti elämästä.
näiden "uskovaisten" kanssa pitää sitten olla erikoisen varovainen. he eivät halua mitään, mutta lopulta haluavat rahaa ja vaikka mitä.
kyllä sinä pärjäät, ole vain rohkea ja oma itsesi. sinulla on ihana huumorintaju, osaat hihitellä itseksesi ja se on ihanaa!
älä tuhlaa mitään energiaa, vastaat vain siihen mitä saat, mutta älä anna kaikkea itsestäsi, olethan arvokas nainen!
t. KeskiyöKiitos vielä.ihan kun olisin saanut lisää virtaa jatkaa elämää :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse584411Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky973678Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä1043301Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575681883Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.171869Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801108- 81793
- 44781
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.103780Mikä homma?
https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä22754