Onko paljon samana päivänä lähtijöitä Khao Lakkiin?
Helmikuun 15. Khao Lakkiin lähtijät
3
238
Vastaukset
Silloin ollaan jo muutama päivä oltu khao lakissa. Hotellista ei vielä tietoa. Haussa olisi paikallisten omistama pieni hotelli. Ei siis suurten matkanjärjestäjien listoilla eikä hakukoneiden hotelleja mieluusti. vinkkejä otetaan vastaan mieluusti
- Ollut
Grand city hotell, pieni mutta viihtyisä. Loistava sijainti, rantaan 10 min kävely, ravintolat ja ostosmahdollisuudet lähellä. Henkilökunta loistava.
- äitiaurinkoinen
Ollaan menossa Khaolak Resortiin helmikuussa. Voisiko joku äskettäin käynyt kertoa kokemuksia hotellihuoneiden kunnosta ja toimiiko netti hyvin huoneissa ja onko maksullinen...Teinejä matkassa pari kappaletta,heille tuo tärkeä.Mitä hotellin kuntoiluhuoneessa on kun joku kirjoitti ettei ole esim. painoja.Onko hotelli-alue siisti kun sijaitsee aika trooppisen näköisessä rinteessä.Ohi ollaan kävelty kun toissa vuonna majoituttiin Lagunassa. Kiitos tiedoista etukäteen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 457342
- 324068
- 573585
- 503120
- 172796
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons492289- 512275
- 372258
- 432248
- 162236