olo kuin kristityllä

Olo on kuin kristityllä, ajatus ei kulje.
669
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ja lomatoyt hoitaa loput, kuten aina. XD

Äänestä

Joo, eli siis uskokaa ja luottakaa Kristukseen Pelastajananne ja Hän antaa teille, mitä sydämenne pyytää (Raam.lain.)

Äänestä

Heiij! Ei tarvi morkata kaikkia kristittyjä... (tosin, mulla ei ajatus kulje, mutta se johdu uskonnosta...) Eiväthän kaikki irakilaisetkaan ole terroristeja.

Äänestä
  • Niin, yleistäminen on suomalainen kansansairaus (Hesari,lain.).

    Äänestä

Olo ku avaruuskirahvilla, mikä helvetti mä oikein olen

Äänestä

Joo kristityt on ih Ok,kahden viimipulon jälkeen.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Kirahviavaruudesta kirjoitti:

Olo on kuin kristityllä, ajatus ei kulje.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu