Ylen juuri esittämässä Kansansankari: Katri Helena -ohjelmassa paljastui Katri kauniita ja pehmoisia puhuvaksi hempeilijäksi, Panu taas näitä yleviä ajatuksia alas ampuvaksi ironikoksi. Mahdoton yhdistelmä pitemmän päälle.
Nyt ymmärrän miksi Karti & Panu ei toiminut.
18
769
Vastaukset
- kummallista höpötyst
Mikä ihmeen konsertti tuo on? "henki lähti sinne jonnekki" ja "me ei loputa" ym. kummallista höpinää Katri Helenalta.
- Timppa morsettaa
Se täti on ollut sekaisin jo kauan.
- KJNKJNkjn
Et ymmärtänyt. Ovela Olli haki nostetta uralleen ja näkyvyyttä itselleen Kutrin kupeessa. Kaisaa vietiin kuusnolla. Vaan opiksi lienee ollut kaisallekin.
- ..-...--..-
Suksikaa suolle ääliöt.
- siksi ei toiminut
kun Panu löysi nuoremman ja kauniimman! Hyvä Panu!!!
- Keisari 1.
toistan itteäni eli Katri on upea. Se on varmaan monelta yli 30v naiselta kateuden kohde, että Katri Helena näyttää parikymppiseltä, tai 25 , mutta on niin kaunis ja niin kypsä puheissaankin vielä.
Ja Tommi on ok tyyppi.- hahahahahahahahahhah
no tuota nyt et usko itekkään ja saanko ehdottaa - hanki hyvä ihminen lasit
- ,,.,,,.,.,.,.,.,.
hahahahahahahahahhah kirjoitti:
no tuota nyt et usko itekkään ja saanko ehdottaa - hanki hyvä ihminen lasit
Katri Henena on tosi nuorekas ja kaunis . Hanki lapsiparka oma elämä ,elä tänne tuu kitesemään.
- Katri-fani
,,.,,,.,.,.,.,.,. kirjoitti:
Katri Henena on tosi nuorekas ja kaunis . Hanki lapsiparka oma elämä ,elä tänne tuu kitesemään.
Sanos muuta:-) Ei ole saanut iskältä ja äipältä tuo lapsiparka tarpeeksi huomiota:-):-) Mene jonnekin muualle sitä hakemaan, tämä palsta on tarkoitettu AIKUISILLE, joilla on jotain käytöstapoja!!!!!!!!!
- """"""""""""""""""""
,,.,,,.,.,.,.,.,. kirjoitti:
Katri Henena on tosi nuorekas ja kaunis . Hanki lapsiparka oma elämä ,elä tänne tuu kitesemään.
ja opettele itte kirjoittamaan "Katri Henena"..Ja ei kukaan täysijärkinen voi väittää että näyttää kakskymppiseltä höpö höpö, täytyy kyllä sitte sanoa että on sulla elähtäneet kakskymppiset ja kolmekymppiset pitäis sun kategorian mukaan näyttää 100 vuotiaalta.
- tosi kuin vesi
Pitäisi pysytellä totuudessa vaikka kuinka ollaan faneja! Katri on kohta 70 v ja näyttää ikäiseltään,ei se siitä miksikään muutu ,meikeillä saadaan ihmeitä aikaan.Ja tietenkin botoksilla.
- surullista on
Joo, tulee itselle mieleen se mainos, jossa äiti meikkaa peilin ääressä ja pikkutyttö sanoo, että "miksi naisen pitää näyttää kauniimmalta kuin se on" ?
Katri Helenassa ei ole mitään vikaa, mutta näiden vanhenevien artistien pitäisi kyllä tajuta jäädä eläkkeelle ennen hommasta tulee komiikkaa.
Sama pätee myös Paulan suhteen, kohta ei pakkeli pysy enää naamassa ja naama on kiristetty Joan Collinsin malliin
- kyllä näin on
Se on julkisuuden hakua pitää aina olla otsikoissa. Kun vanhenee se vaikuttaa myös lauluääneen. Se pitäisi artistin itsekin tajuta ja jäädä eläkkeelle.
- meedion kyvyt!
Katri pysyy otsikoissa ja saa oman raittinsa eläissään. Kertooko se siitä että elämän loppupuolella ollaan? Yleensä sellasen saa kuoltuaan, ei eläissään.
Katrilla on/olis kyky toimia meediona. Miksi ei ala sille alalle. Hesarissa artikkeli Katrin kyvyistä ottaa sana kerrallana viestejä tuonpuoleisesta? Ja 34 vihko jo menossa? Mihin määrään vielä ehtiikää?
http://www.hs.fi/kulttuuri/Katri Helena kertoo saavansa viestejä kuolleilta läheisiltään/a1396594852440
http://www.hs.fi/kulttuuri/Otteita Katri Helenan saamista viesteistä/a1396594556325
- voi hyvänen aika
Tosi huvittava tämä Katri ! Julkisuudessa täytyy pysyä keinolla millä hyvänsä.
- kaste
Katri Helena on kova bisness-nainen ja aina muiden yläpuolella.Panukin väsyi itsekkyyteen.
- Kanelianna
Pitäisitte suunne kiinni valittajat ja haukkujat, niin vaikutatte tekin edes hivenen fiksummilta. Olette te kateellista ja katkeraa porukkaa. Koittakaa tajuta, että ihminen saa täällä tehdä ihan mitä lystää, kunhan se on laillista ja vastuun kantaa jokainen itse teoistaan ja sanoistaan.
Laulaahan nuo vanhat miehetkin, miksipä ei naisetkin? Katri ja Paula on aivan mahtavia artisteja, paranevat vain vanhetessaan. - Jessica F.
Niin kautan kuin riittää kuuntelijoita, niin kauan nuo varmaan laulavat.
Ei siinä pitäisi olla kenelläkään valittamista. Yhä vanhemmat ihmiset käyvät
konserteissa ja ostavat levyjä, usein tykkäävät kuunnella ikätovereitaan.
Ja tykkääväthän monet nuoremmatkin miehet näistä "Tyttökullista", se on huomattu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nasima löi Jussille luun kurkkuun
Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse4698447Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"
jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r1195810Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?
Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos2554752Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa
SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli564599Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta
Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s624099Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun
ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta1603930SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat
Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha1673732- 901698
- 951202
- 42857