pv50

onko pv:ssä mitään esteitä pakoputkessa mitkä sais helposti pois? entä onko ilmanputsarissa joku este minkäm ottamalla lisääntyis nopeus?
1289
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ei kannata mennä räplää ilmanputsaria se on suunniteltu juuri sille kaasarille ja suuttimelle muuten tulee onkelmia!!! Putkesta jos otat kuristukset pois ei hyödytä mitään... muutaku n: 3km/H tulee nopeutta lisää mut jos tuikkaat 60cc pytyn kiinni ja vakio rattaat ja oman änkyn nii vittu sil voittaa piikitki kiihytykses

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ööpöö kirjoitti:

onko pv:ssä mitään esteitä pakoputkessa mitkä sais helposti pois? entä onko ilmanputsarissa joku este minkäm ottamalla lisääntyis nopeus?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu