Vaihtoehto hotelliasumiselle Gambiassa

Kerr Serign

Haluan jakaa saamani hyvän kokemuksen! Matkani lähestyy eikä asuntoa, hotellit 3 viikon matkalle kalliita ja ykstyisetkin osaavat jo monesti pyytää eurooppalaisia hintoja vuokraamastaan asunnosta. Täältä [email protected] sain hyvää palvelua. Kaikenlaisia asuntoja vuokrattavana, tavanomaisesta luksukseen. Minulle kelpasi tavanomainen 2 h k, suihku, wc hintaan 200 euroa/3 viikkoa. Talot on vartioituja. Vaihtoehdot näyttivät sijaitsevan hyvillä paikolla. Tiedän kyllä että jopa puoleen hintaan löytyy jos jaksaa nähdä vaivaa, mutta tämä nyt siis kahdelle hengelle 4,25 euroa päivä.

4

243

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ei hotelliin

      Kuinka paljon matkat tulee maksamaan? Mitä kautta menette?

      • Kerr Serign

        Matka kolmeksi viikoksi Tjäreborgin kautta maksaa 890 euroa. Kolmen viikon hotellimatka kun maksaa minimissään yli 1400 euroa, sen sijaan parin viikon matkoja näkyy olevan 600 euron tietämissä. Tämä oli minulle paras vaihtoehto. Hyvä ja ystävällinen palvelu.


      • ei hotelliin
        Kerr Serign kirjoitti:

        Matka kolmeksi viikoksi Tjäreborgin kautta maksaa 890 euroa. Kolmen viikon hotellimatka kun maksaa minimissään yli 1400 euroa, sen sijaan parin viikon matkoja näkyy olevan 600 euron tietämissä. Tämä oli minulle paras vaihtoehto. Hyvä ja ystävällinen palvelu.

        Kiitos tiedosta Kerr Serign ! Oikein hyvää matkaa sinulle!


    • 28x...

      Kaikenlainen mainostaminen on palstoilla kielletty. Kerr Serigniltä sanakin vielä ja viestisi poistetaan. Vuokraa mainostilaa tekstien viereltä. Tilaa on.
      Ja no mikäs järjen jättiläinen tuo ei hotelliin on? Tiedätkö edes minne olet matkalla vai oletko minnekään? Halvimmalla pääset kun juot nopeasti pullon viinaa niin voit hyvässä tapauksessa päästä Kisahallin putkaan jos olet stadilainen. Poliiseilta voit sitten kysyä mitä kautta kierrellään. Älykääpiö.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suuri tulipalo

      Missä mikä palaa?
      Kiuruvesi
      16
      3421
    2. Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?

      Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit
      Ikävä
      20
      2216
    3. En tullut, koska käytit päätäsi.

      Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m
      Ikävä
      32
      1915
    4. Mies! Lupaatko

      enskerral kertoo mis mennään..? :D <3
      Ikävä
      18
      1871
    5. Yksi "sometähti" vähemmän

      Ei tunnu missään.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      82
      1818
    6. Tuliko ikävä

      Vai miksi laitoit viestin? Soittamalla voisi saada kiinni. Mutta et sä uskalla
      Ikävä
      26
      1582
    7. Saitko ne viestit

      Silloin viime kuussa? Vai etkö lukemut niitä.
      Ikävä
      29
      1440
    8. Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?

      Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui
      Ikävä
      36
      1397
    9. Miten lasketaan?

      Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.
      Haapavesi
      9
      1394
    10. Hyvää Huomenta Rakas Neiti

      Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies
      Ikävä
      11
      1324
    Aihe