Nazarin matkat espanjaan

Nazar, costa del sol

Onko kukaan muu varannut nazarin matkoja espanjaan? Näkyy olevan tämän vuoden uutuus kohde. Turkissa ollaan käyty nazarin matkoilla ja pidetty kovasti, hyvä lastenkerho ja oppaatkin tavattavissa hotelleilla ettei tarvitse soittaa puhelimella jos asiaa on tullut.

Mukavalta näytti tuo holiday village hotelli. Mitä nettiä lueskeli niin paljon tuntuisi olevan tekemistä ha nähtävää myös lapsiperheille tuolla alueella.

4

561

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • taxitaxi

      Vaikuttaisi olevan TUI konsernia.
      Ilmeisesti tämän takia Finnmatkat ei tee ensi kesäkaudella matkoja Costa del Solille.
      Toiminevat sitten eri tyylillä, sillä perinteiset isot matkatoimistot ovat vähentäneet mm. opaspalvelut minimiin. Nyt toisella nimellä ja toisella konseptilla.

      • pedro4

        Finnmatkathan ei ole toiminut Costa del Solilla enää vuoden 2008 jälkeen. Ainoa TUI-konsernin matkanjärjestäjä, joka Suomesta sen jälkeen tänne on tullut, on Tema-matkat Andalusian kiertomatkan järjestäjänä.


    • lomakuumetta

      Hei, olemme perheemme kanssa tehneet usemman matkan Nazarilla Turkkiin. Olen käynyt Costa Del Solin alueella ja nyt tekisi mieli matkustaa Nazarin kautta Holiday Villageen.. Te jotka olette kyseisessä hotellissa käyneet, kuulisin mielelläni kommentteja matkasta... Olen itse matkannut manner Espanjaan aina elo-syyskuun vaihteessa ja ajankohta tulisi olemaan nytkin sama... Kiitos!" :)

    • Anonyymi

      upiteerataan ihan hyvin vuoksi

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      180
      11299
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      56
      5381
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      46
      2627
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      38
      2301
    5. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1811
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      44
      1735
    7. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      38
      1393
    8. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      37
      1319
    9. Tulemmeko hyvin

      Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s
      Ikävä
      6
      1226
    10. Otavassa tapahtuu!

      Rakennuspalo, yläkerta tulessa. Henkirikosta epäillään. Tiettyä henkilöautoa etsitään, minkä mahdollinen epäilty ottanut
      Mikkeli
      26
      1159
    Aihe