Apple vs mäsä

677
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

”Kysymys Googlelle on, kuinka se pystyy hyödyntämään huikeaa käyttäjämääräänsä.”

Hohoho, ihan ku ne eivät hyödyntäisi sitä täysimääräisesti koko ajan keräämällä heistä kaiken tiedon minkä irti saavat.

Äänestä
  • Sinähän olet kun FED. Vastaat kaikkiin kysymyksiin saadaksesi tuputettua mielipidettäsi.

    Siis jos osaat, lue kysymys ja vastaa siihen.

    Äänestä

Kyllä Windows on vieläkin ykkönen tietokoneissa ja niitä "tasku matteja" ei lasketa tietokoneiksi tilasto listoilla, joten.............?

Äänestä

Applen kasvu on kuitenkin sen verran parempi että kakkostila irtoaa jatkossa.

Äänestä

Molemmat kaatuvat. Toinen kalleuteen toinen toimimattomuuteen. Kiäh kiäh kiäh

Äänestä
  • Windowsin kaatuminen ei haittaa kun siihen on niin tottunut. Nostamme pystyyn ja taas mentiin. ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


taisto jatkuu kirjoitti:

Kumpi nappaa kakkostilan?

http://mobiili.fi/2014/01/07/1-100-000-000-android-laitetta-myydaan-2014/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu