Kuka se Vellu on?Se hulttio?
Vellu
---
324702
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 32
Vanhimmat
Velluhan on Vellu
Kerroppa kuka olet vauhtiveikko.
vieläkö se on hengissä?
Ei oo näkyny näillä kulmilla pitkiin aikoihin. Liekö lusimassa? Oisko samasta kyse?
Joo hengissä näkyy olevan, just ohi näky kävelevän toisen hampin kans. Missä lie luuhannu kun ei aikoihin oo näissä maisemissa näkyny?
Jospa se noutaja tulee pian..
"Asiantuntjjat"liikenteessä. Vellu on Ok eläkköön pitkään.
Ei ole lusimassa ja vitunn hyvä äijä! ja haistakaa pellet pitkä paska! varsinki keskustelun aloittanut.
Luuseri pahimmasta päästä.
Karate on patologinen-valehtelija jolla omituinen tarve kehittää valheiden verkon kautta varakas ja rikollinen historia, itse sain kuulla aivan uskomatonta paskanjauhantaa parin viikon ajan kunnes tajusin äijän olevan pihalla tosi elämästä kuin lumi-ukko.
Päihdeongelmainen luuseri, ei muuta.
Minkä näköinen kaveri hän on? Mistä tunnistaa niin tietää varoa.
Vellu on Vellun näköinen ja häntä ei tarvitse pelätä. Antakaa jo yksityishenkilöiden olla rauhassa. Luuseri hommaa katkerien ihmisten taholta täällä nimimerkkien takaa huudella.
pökiö kohon kanssa aikoinaan ördäili
kertokaa nyt joku kuvaus.
läski
Onko totta että ottaa rahasta takatuuppariin?
junkjunk
Mikä roska? Avaisitko hieman viestiäsi?
Vellu Pirinen?
Hieno kommentti Pentti Hirvonen. Siskosi salanimi
Ai Vellu, joka tykkää vain miehistä?
<3 antakaa vellu olla raauhassa
Suihin
Mitä suihin? Avaisitko hieman viestiä?
Poskeen
Eiks se ole tämä tyrkkykatie sen hovikuski nykyään, käyttää hoidossa ja hoitaa samalla, ei tartte kato omavastuita maksella kelakyydeist.
Vie sitten vaan jouluna kovia paketteja oven raosta.
Onko se sinulta pois jotenkin?
Auttaminen on ystävällistä ja kunnioitettavaa.
Ylenaaraajalta lisää tätä auttajaa! 🙈
Pelastakaa Vellut, uus realitysarja Maikkarille, ois varma menestys niinku tuolla pikkukakkosellakin.
Vellulle huulipunaa,jepet vetää kakkoseen mielellään yövuorossa!
Karate kid
Sehän on niin alkoholisoitunut ja kämpällään juonut vuosikaudet. Ei liiku missään. Maksaa muille että hakeevat juomaa sille ja juovat kaverina. Ikinä ei oo tehnyt mitään merkittävää. Näpistelee kaupasta jos sitä lasketaan. Karatee pentuna harrastanut ja siitä se lisänimi.