Mieletön flaksi!

Voitin Pioneerin kilpailussa 250 paria 2-tie stereokaiuttimia. Alan harrastaa nyt hiihtämistä kun ei jaksa.
4113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Minkäs tehoisia nuo sitten ovat?

Äänestä
  • Provo tai ei, mutta tietämättömille totean, ettei kaiuttimissa ole koskaan yhtään tehoa. Teho tulee vahvistimesta, ja kaiutin muuttaa osan tehosta ääneksi, ja suurimman osan lämmöksi.

    Äänestä

Aslak opetella kirjoittaa. Voittanu siis ilmesest deuzerin 250W kajarei 2kpl. Mut mistä sukset sait?

Äänestä
  • Höyläsin Bonzai-puusta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aslakkipoika45 kirjoitti:

Voitin Pioneerin kilpailussa 250 paria 2-tie stereokaiuttimia. Alan harrastaa nyt hiihtämistä kun ei jaksa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu