Kohta mee meemme paarille ja otamma hapanta. Olemme kokoontuneet tänne meille ja meininki on melkoinen. Omat harhat vaan vaivaa vaikka otin aamulla lääkkeeni. Tekisi mieli kirjautua ja kirjoitella ja leikkiä että olen joku toinen ja ihan sama vika on vilperillä kun tuossa leikkii tapletillaan ja käyttää minun verkkoa. Katsotaan mihin päätytään. Saunaan meidän piti mennä mutta se nyt jäi. Ehkä huomenna. Lähteekö joku mukaan ryyppyrantaan meitin kanssa?
Taas lähtee poijaat
Don Luis
2
138
Vastaukset
En taida lähteä,kun on niin pitkä matka,täältä Suomesta,tuskin Vilperikään.
- misska e
hei ääliö,mitä ihmettä luulet voittavasi tällä,
onko helvetin kivaa leikkiä/olla tyhmä?
Eikö todellakaan pienessä päässäsi/ajatuksissasi ole muuta
temppuilua kuin YRITTÄÄ sabotoida palstaa,josta moni on ihan oikeesti
kiinnostunut ja haluaa tietoa.
Rupee pikku hiljaa pistää vihaksi tollainen kaltaistesi ääliöiden leikkiminen,keksikää nyt ihmeessä joku ihan oma pikku palsta,missä voitte 2rupatella" ihan keskenään.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin2183166Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.3002748Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.751798Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e501687Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?401562- 1221356
Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee171250MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,101250- 1051249
Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.4171246