Isku-keittiöt ilmoitti lopettavansa keittiökalustevalmistuksen. Toiminta on ollut pitkään kannattamatonta ja tuotekehitys pysäyksissä.
ISKU-KEITTIÖT LOPETTAA VALMISTUKSEN
6
4434
Vastaukset
- peterpuh
Oli aikakin.
- moni
Kylmä talvi tulee vielä monelle muullekkin kalustevalmistajalle.
Samoin talopaketti valmistajia on muutama vähemmän syksyllä.
Olkaa tarkkana että takuut on voimassa vielä vuoden päästäkin. - nro
Isku ja Novart yhdistyy, pian varmaan domus pannaan samaan pakettiin...
- Pe-puh
Ei olis mikään yllätys, sama johtaja viemässä kaupallista ajattelutapaa viihteelle. Nyt yrittää saada vanhat koulutetut myyjät pelastamaan taas omia virhe analyysejään.
- keittiömestari
Mikä ihmeen tuotekehitys keittiössä ollut kaappien kohdalla viimeisen 30v aikana? Kattilat ja lautaset oven taakse ja se on sinä se keitiön kaappien idea!
Toimiva keittiö on sanahelinää. - keittiöt on out
Keittiö on eräs asunnon kallein tila aina 30% jopa 40-50% asunnon hinnasta vaikka pelkkiä kaappeja astioille?
Keittiö ei sisällä astioita eikä sitä ruokaa eli keittiöt maksavat jokapäivä melkoisesti ja hankintahintaa koskaan saa takaisin.
Kaupungissa asuvien kannataa käydä ulkona syömässä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys652572Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2411585- 941380
6 vkoa kulunut ilman sua
…ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo8901- 65882
Jotenkin se harmittaa
Etten voinut antaa itselleni mahdollisuutta tutustua. Tulit vain liian lähelle ja syvälle kemia oli alusta alkaen liian46700Olen yrittänyt tavoittaa sinut kolmesti
Elämän aikana. Kahdesti hakenut numeroa ja lähettänyt jollekkin nimisellesi viestin. Kerran aivan summassa keksimääni os2652Haluan kysyä vain yhden asian
Miksi et koskaan halunnut kohdata minua kasvotusten silloin, kun molemmilla oli tunteita? Kaiken muun olen jo hyväksymäs39579- 73562
- 22512