Tarvitsen apua.

Elikkäs tarvitsen apua siinä että en tiedä yhtään että onko tämä ase helvetin hyvä, tehokas yms.. http://www.proairsoft.com/acatalog/info_TF38_C3010_1.html
Ostanko?
751
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

No mä tiedän ja ei ole hyvä. Ei pelaamassa tuolla tee mitään. Et osta.

Äänestä

Katsoin videoita tuosta aseesta ja menee kulma 500FPS Elikkä ihan vitun kovaa. Tykkään revolvereista paljon enemmän kun pistooleista Mutta tietääkö kukaan sitten jos tuo ei kelpaa niin mikä on sitten hyvä softauksessa? jossa tulisi mukana esim. Speed reloader, Kiitos.

Äänestä

Mikään proairsoftissa myytävä ase ei ole "helvetin hyvä".

Äänestä
  • Kyllä proossakin voi olla hyviä aseita mutta hinta on niin helvetin kallis eikä sillä hinnalla saa edes kunnon takuuhuoltoa...

    Äänestä

Mutta käyn mielummin Proairsoftissa sentakia koska se on niiku lähimpänä mun kotia ja voin vaan paikanpäältä käydä ostamassa aseen tiedän että helsingissä on varmasti muitakin airsoft kauppoja mutta Olen käyttänyt esim Proairsoft kauppaan ja niiden aseisiin, Kuuliin n. 130€ Mutta oon vielä aloittelija softaamisessa niin en ole mitään hirveän kummosempia aseita ostanu eli mun ensimmäinen ase oli Cybergun desert eagle XDDD... se ei tosiaakaa ollu kummosempi sit ostin rynnäkkökiväärin ASG Mp5 .. se oli ihan paska ja nyt omistan ASG Glock 17 Ja se on ollut mun mielestä todella hyvä alottelijalle oon pärjänny sillä kauan mutta nyt haluan taas vaihtelua, Olen aloittanut softaamisen järkevällä idealla, Eli oon alottanu sen silleen että käytän ekana alhaista budjettia aseisiin että tietäisin haluanko jatkaa softausta ja onko mielenkiinto siihen lajiin vielä olemassa kun sitä jatketaan, Mutta ehdotuksia saa tulla että minkä aseen mun kannattais seuraavaksi ostaa? tykkään revolvereista paljon mutta pistoolit ja muut aseet käy.. frendini ei ihan hirveän usein softaa joten ei aseen tarvitse olla mikään ihan helvetin kallis ja tällee. Kuha sil vois pärjätä :DD taas seuraavaan ostoon? Kiitos.

Äänestä

Naskit tilaa tuolta proairsoftista jotain vemppuja ja 7.2 voltin sähköaseita ja muita täysin paskoja aseita. Kun ulkomailta saisi puolet halvemmalla kuulat ja kaikki eikä tule edes yli 70 e tilauksiin posteja esim.Gunfire Taiwangun. Ja kestää noin viikko taiwangunista että tulee perille ja viikko-puoltoista Gunfirestä. IMO

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Apua tarvitseva kirjoitti:

Elikkäs tarvitsen apua siinä että en tiedä yhtään että onko tämä ase helvetin hyvä, tehokas yms.. http://www.proairsoft.com/acatalog/info_TF38_C3010_1.html
Ostanko?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu