Eikö ole mittään muuta joka voisi vaikittaa siihen mitä täällä kirjotellelle me miksi ylläpito ei puutu? Ylläpito missä te oletta?
Tämäkö on palstan taso?
10
211
Vastaukset
- ei enään
Valitettavasti tämä on taso ja se myös karsii asialliset keskustelijat pois. Syksyllä kävin edellisen kerran ja täytyy todeta, että tämä on viimeinen käyntini tällä sivulla. Toivotan kaikille asiallisille kirjoittelijoille hyviä ja antoisia lomareissuja.
- hbl1
Näyttää pahasti siltä että ylläpitoa ei enää ole olemassakaan.
- Ei tietoa
En tiedä mitä olisi tehtävissä. En vain tiedä.
Kirjautumista voisi kokeilla.Vaikka en ole sen varaukseton kannattaja.
- Joosef Kokoparta
Kerta kaikkiaan pöyristyttävää. Päivä on pilalla.
- Sanat kolisee
8.10.2012 tämä palsta laitettiin ylläpidon toimesta erikoistarkkailuun.
Eli palstaa siistittiin ja asiattomuudet poistettiin, voisiko saman tehdä nytkin. Vai onko ylläpito lopetettu kokonaan?- hbl1
Ylläpito ei tosiaan näytä reagoivan mihinkään. Joskus aikanaan yksi toinen palsta vallattiin vähän samalla tavalla.
- Puhelin käteen
Varmasti nytkin palstaa siivottaisiin ja banneja jaeltaisiin jos joku ketä palstan nykytila häiritsee ottaisi ylläpitoon yhteyttä esimerkiksi puhelimella. Noin ovat muutkin tehneet ja viestejä on poisteltu kovalla kädellä.
- Paljomaksaa?
Tyhmien kysymysten varaanko palsta pitää rakentaa?
- dgdf
Trollien leikkikenttänäkö tätä tarvii pitää?
Tyhmiä kysymyksiä ei olekkaan, tyhmiä vastauksia sitäkin enemmän.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site956092Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto555068SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun574202SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt963809Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost83558Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1143100SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502513Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352449Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat522169Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val171534