Johtaako DNA:ta rikollisliika?

Ostin puhelimen yli vuosi sitten n.s. osamaksulla.Nyt kun soitin laskutukseen ei puhelimesta ole mennyt mitään lyhennyksiä.Puhelimen piti olla vielä tarjouksessa,mutta ei ole ollutkaan.
Jatkuvasti tulee aiheettomia laskutuksia.
Asiakaspalveluksessa isketään luuria korvaan?

Suomen surkein firma on DNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12533
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Tiedetään.Olen vaihtanut palvelut Saunalahdelle.Terevtuloa!

Äänestä

Saunalahdella myöskin!

Äänestä

Ei johda

Äänestä
  • Hiljaa siellä

    Äänestä

Joo. Älkää koskeko tosiaan pitkällä tikullakaan Dna:han. Laskutukset päin persettä ja kaikki muutkin. Tästä pitäisi kerätä nimiä ja tehdä rikosilmoitus!! tuli varmaan 200 e maksettua mafialle ylimäärästä.

Äänestä

Tätäkin keskustelua johtaa Saunalahden rikollisliiga...

Äänestä

eikö ole oikeus kerto omia kokemuksia ? onko se aina kilpailija ? se koira älähtää johon kalikka kalahtaa !

Äänestä
  • Juu notta kristus sentään tottakai DNA:N johdossa on Islannin pyhä mafian turskakunta joka kerää teiltä tyhmiltä liittymien käyttäjiltä hyvät rahat ja käyttää ne kalastusalusten kunnostukseen....mikä teitä oikein väivää?

    Äänestä

  • ihan rikollisiin? kirjoitti:

    Juu notta kristus sentään tottakai DNA:N johdossa on Islannin pyhä mafian turskakunta joka kerää teiltä tyhmiltä liittymien käyttäjiltä hyvät rahat ja käyttää ne kalastusalusten kunnostukseen....mikä teitä oikein väivää?

    Js pystytte käsi sydämellä vannomaan ettei millään muulla operaattorille, kuten esim. Saunalahdella ole mitään ongelmia laskutuksen kanssa? Kokemuksesta voin sanoa että on ja en itse koskisi pitkällä tikulla Saunalahden palveluihin.

    Äänestä

DNA dual carrier liittymä 42/8,6 Mbit/s*
Normaali 4h nopeus on: 0,35-20Mbit/s ja paluu 0,35-2Mbit/s
Eli jos dual carrier toimii nopeudella 0.35 mbit/s/ 0.35mbit /s on kaikki hyvin.

TÄSTÄ MAKSETAAN 2 V.

Äänestä

Itse olen Soneraan vaihtanut ja hyvin toimii työpaikallani dnan liittymällä oli GPRS verkko! No nyt on 4G

Äänestä
  • Johtaa kyllä. DNA on Venäjän mafian hallussa ja mukavat ylimääräiset kulut menevät sotatoimiin. Itsekin ihmettelin mistä veli venäläinen kaiken rahan repii, mutta nyt selvisi kun lähdin asiaa tutkimaan. Olen asiasta uutisoinut mm. Yle TV2:lla (Ajankohtainen kakkonen)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suksi DNA kuuseen kirjoitti:

Ostin puhelimen yli vuosi sitten n.s. osamaksulla.Nyt kun soitin laskutukseen ei puhelimesta ole mennyt mitään lyhennyksiä.Puhelimen piti olla vielä tarjouksessa,mutta ei ole ollutkaan.
Jatkuvasti tulee aiheettomia laskutuksia.
Asiakaspalveluksessa isketään luuria korvaan?

Suomen surkein firma on DNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu