Ostin puhelimen yli vuosi sitten n.s. osamaksulla.Nyt kun soitin laskutukseen ei puhelimesta ole mennyt mitään lyhennyksiä.Puhelimen piti olla vielä tarjouksessa,mutta ei ole ollutkaan.
Jatkuvasti tulee aiheettomia laskutuksia.
Asiakaspalveluksessa isketään luuria korvaan?
Suomen surkein firma on DNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Johtaako DNA:ta rikollisliika?
12
441
Vastaukset
- P.A.S.K.A firma
Tiedetään.Olen vaihtanut palvelut Saunalahdelle.Terevtuloa!
- tiistaita
Saunalahdella myöskin!
- typykkä2674
Ei johda
- poju782
Hiljaa siellä
- dna kuseen
Joo. Älkää koskeko tosiaan pitkällä tikullakaan Dna:han. Laskutukset päin persettä ja kaikki muutkin. Tästä pitäisi kerätä nimiä ja tehdä rikosilmoitus!! tuli varmaan 200 e maksettua mafialle ylimäärästä.
- nöpöhassu
Tätäkin keskustelua johtaa Saunalahden rikollisliiga...
- jop
eikö ole oikeus kerto omia kokemuksia ? onko se aina kilpailija ? se koira älähtää johon kalikka kalahtaa !
- ihan rikollisiin?
Juu notta kristus sentään tottakai DNA:N johdossa on Islannin pyhä mafian turskakunta joka kerää teiltä tyhmiltä liittymien käyttäjiltä hyvät rahat ja käyttää ne kalastusalusten kunnostukseen....mikä teitä oikein väivää?
- rikollisliiga?????
ihan rikollisiin? kirjoitti:
Juu notta kristus sentään tottakai DNA:N johdossa on Islannin pyhä mafian turskakunta joka kerää teiltä tyhmiltä liittymien käyttäjiltä hyvät rahat ja käyttää ne kalastusalusten kunnostukseen....mikä teitä oikein väivää?
Js pystytte käsi sydämellä vannomaan ettei millään muulla operaattorille, kuten esim. Saunalahdella ole mitään ongelmia laskutuksen kanssa? Kokemuksesta voin sanoa että on ja en itse koskisi pitkällä tikulla Saunalahden palveluihin.
- jesusmitä kuse***
DNA dual carrier liittymä 42/8,6 Mbit/s*
Normaali 4h nopeus on: 0,35-20Mbit/s ja paluu 0,35-2Mbit/s
Eli jos dual carrier toimii nopeudella 0.35 mbit/s/ 0.35mbit /s on kaikki hyvin.
TÄSTÄ MAKSETAAN 2 V. - GPRS to 4G
Itse olen Soneraan vaihtanut ja hyvin toimii työpaikallani dnan liittymällä oli GPRS verkko! No nyt on 4G
- Sergei
Johtaa kyllä. DNA on Venäjän mafian hallussa ja mukavat ylimääräiset kulut menevät sotatoimiin. Itsekin ihmettelin mistä veli venäläinen kaiken rahan repii, mutta nyt selvisi kun lähdin asiaa tutkimaan. Olen asiasta uutisoinut mm. Yle TV2:lla (Ajankohtainen kakkonen)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1114369
- 793543
Just alkoi ottamaan päähän
Miten voikin mennä näin, että koko päivän haluaa vain nähdä toisen ja lähelle. Sitten aivan salamana mieleen tulee kaikk223401Oletko koskaan stalkannut kaivattuasi?
Jos olet, miten olet stalkannut? Jäitkö kiinni? Onko hän stalkannut sinua? Jos on, miten suhtauduit?843395Karhuryhmä
Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?273296- 762964
- 892883
Raisionkaaren koira hyökkäys
Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim662841"Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"
Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m452800Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti
Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.852589