minne matkalle maaliskuussa?

minne lähtisit viikoksi vaimon kanssa maaliskuun vika viikolla?
2281
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Krakovaan. Se on kaupunki, johon voi mennä mihin vuodenaikaan hyvänsä ja jonne kaipaa takaisin jo paluumatkalla.

Äänestä

no mä meen portoon. vaimoa ei oo mutta luulen että vaimon kanssa ois vielä kivampi paikka ;-)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ppp.jjj1 kirjoitti:

minne lähtisit viikoksi vaimon kanssa maaliskuun vika viikolla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu