Laatoittajaa Kanta-Hämeestä

Rehellinen ja luotettava laatoittaja hakusessa! Edelliselle jouduimme antamaan potkut, koska vedätti ajassa ja hinnassa. Onko rehellisiä olemassakaan? Sertifikaatti vaaditaan. Kyseessä pieni kylpyhuone, johon laatat ym. tarvittava jo valmiina. Työ alkaisi heti.




















[email protected]
294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No mitä se edellinen ehti tekemään??

Äänestä
  • No, eipä ole tapana. Ei tehnyt pitkällä aikavälillä juuri mitään. Ikävä kyllä. Me on jouduttu olemaan kotoa evakossa jo 2 kk. :(

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Remontin orjat kirjoitti:

Rehellinen ja luotettava laatoittaja hakusessa! Edelliselle jouduimme antamaan potkut, koska vedätti ajassa ja hinnassa. Onko rehellisiä olemassakaan? Sertifikaatti vaaditaan. Kyseessä pieni kylpyhuone, johon laatat ym. tarvittava jo valmiina. Työ alkaisi heti.




















[email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu