The sims kakkosen lapset?

Nii oon siinä sims kakkosessa yrittäny saada lasta mutta millon se tulee? Oon kyllä pannu ne sänkyyn mutta mitään ei tapahdu!!!
1262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ootko laittanut molemmat simit eka rentoutumaan sänkyyn ja sitten klikannut vaihtoehtoa "yrittäkää tehdä lapsi"? jos oot tehnyt tuon kymmeniä kertoja eikä siltikään tule lasta, ei edes porealtaassa, niin simisi ovat valitettavasti lapsettomia :( mä en tiedä voisko lääkäri auttaa niitä :/

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Animal kirjoitti:

Nii oon siinä sims kakkosessa yrittäny saada lasta mutta millon se tulee? Oon kyllä pannu ne sänkyyn mutta mitään ei tapahdu!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu