Onka sperman nieleminen vaarallista? Entä miksi se maku on joskus niin vastenmielistä? Voinko pyytää poikakaverinia syömään esim. jotain joka tekisi spermasta paremman makuista! Nautin taivaallisesti ottaa liemet naamalleni sekä suuhun...en vain ole vielä sitä niellyt!
cum
8
2220
Vastaukset
- ikävä ihminen
mistä saisi vaikka appelsiinin makuista spermaa?
sperman nieleminen ei ole vaarallista, mutta maun muuttaminen tuskin onnistuu. Tietenkin maun voi peittää toisella maulla. Mutta kannattaako niellä, jos se on vastenmielistä, sen voi sylkeä pihalle. - Joku Muu
Ananaksen syöminen kuulemma vaikuttaa makuun makeuttavasti. Kahvin juominen taas kitkeröittää. Maku tuntuu paranevan kun ei ihan joka päivä tyhjennä pussejaan. Parin päivän pidättäytyminen lisää määrää ja parantaa makua oman kokemuksen perusteella.
- nautintoa
Ior Bockin mukaan se ei ole vain vaaratonta vaan terveyspommi. Se sisältää paljon hyviä proteineja ja on erinomaista terveydelle.
- maxim
kuullut myös ohjeen, että kun syö selleriä, niin herrat tykkäävät
- Nono
mutta tämän vastauksesi perusteella tykkäisin spermastasi vaikka söisit vanhoja ämmiä kintut edellä ;) ...pistä maitoa tulemaan!
- Anonyymi
Se on sus asia
- Anonyymi
Ahhshahahahahhaha
- Anonyymi
Miehen ei kuulu harjoittaa homoutta!
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/2131752Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1411465- 761313
- 541183
- 741085
Kesän odotuksia hyrynsalmella
Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla81072- 1091009
Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva55980Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53880- 82850