Oli eesau mielensä pahoittanu joten tässä sulle ajatuksiani uudelleen. BUHAHAHAAAAAAAA EI SUATANA OLE TOTTA. ITSEÄÄN PITÄÄ HUIPPU-URHEILIJANA. ULIULIULI UUUUUUUUUUUUUUU PISSI MENEE HOUSUUN ELÄ ENÄÄ NAURATA ENEMPÄÄ.. BUHAHAHAAAAAAAA BUHAHAHAAAAAAAA! ! MISTÄ NÄITÄ SIKIÄÄ!! Huh kun ei meinannut loppua tulla tälle huutonaurulle.
Huippu-urheilijako eesau?
Voi Helevetin perze
4120
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Nimimerkille, Voi Helvetin perze.
Pahalla mallilla sinulla alkaa olemaan asiat, jos piss / kusi alkaa mennä housuun. ?
Sitähän pakkasella jäätyy,kun aikamies kuss/pissii housuun. hetkenhän se ensin lämmittää lopulta alkaa jopa varren jäätämään
Jo vanha sanonta menee jotenkin näin. TYHJÄLLE NAURAA VAIN TYHMÄ IHMINEN,
kun viisaalle pieni hymy riittää
Naurattaahan se kun tuollaisia vitsejä suolletaan päivästä toiseen ja yölläkin samaa settiä pukkaa. Kuset housussa saa nauraa ja parasta on kun tämä vitsinkertoja ei sitä itse älyä, että alkaisi jo 4 vuotta riittää tätä sorttia.
Yksi hyvä ja toimiva konsti jolla vältät pahan mielen. Älä avaa suomi24,keskustesivuja, toimii takuu varmasti.
Oulu / Nallikari / Kuhmo / Helsinki / Suomussalmi/ Pimeät varastot / Polkupyörävarastot j,niin edelleen suraavat mukana läpielämän.
No nyt on löytynyt yhtä lahjakas kirjottelija kuin tämä vitsiniekka.... vai hetkinen... eesauko se taas siellä yrittää... BUHAHAHAAAAAAAA