Wuuuf-liukuri, kokemuksia ?

Onko kukaan kokeillut tätä ?

www.wuuuf.fi
3302
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Meillä on yksi ja tykätään tosi paljon! Liukuu tosi hyvin ja on ihanan pehmeä, ei tunnu kaikki mäen töyssyt.

Äänestä
  • Eipä tunnu töyssyt ei! Minäkin tykkään alasti laskea!

    Äänestä

  • Tilasin lapsille kummallekkin omat ja on kyllä niin tykätty että kaikki muut liukurit on jääneet vaille käyttöä !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


löffö85 kirjoitti:

Onko kukaan kokeillut tätä ?

www.wuuuf.fi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu